Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот zagrijena » 10 Май 2016, 16:45

Важното е любов да има, има много видове - кой както му харесва :lol: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот страстоцвет » 18 Май 2017, 14:53

Що да не може и да е по любов, отстрани винаги изглежда като че е по сметка, но може и да не е. В любовта винаги има изненади, ние сме свикнали да слагаме етикети. А и да е по сметка или по любов или друго, всеки си знае и взема решенията за себе си.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот Pipilota » 22 Май 2017, 21:23

То пък ако има отговор на това.. здраве му кажи. Все едно да питаш "с по-млада жена - по облага или по любов". Всички са свикнали да обвиняват жените, че са използвачки и какво ли още не, но в крайна смета не се знае в кой момент ще се появи любовта.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот Elica » 16 Юни 2017, 09:38

Тя и връзка с млад богат мъж не е задължително да е по любов, а може да е и по облаги! Не се знае, дали и мъжът ако е по-възрастен, той също да не изпитва облаги да е спо-млада жена. :) Може пък и да се е появила любов, няма как да знаем освен ако не са хора, които 100% познаваме и са ни споделили какво мислят и какви са им намеренията, наистина.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот La_bomba » 16 Юни 2017, 11:39

Не изключвам да е по любов, защото аз съм изпитвала точно такова нещо. Да имам връзка с по-възрастен мъж, да имам отношения с някой, който не е на моите години. Не ми се струваше направилно, чувствах, че така трябва да бъде. Дали е имал възможности или не, не беше това нещото, което ме интересуваше. Ако си Наталия Кобилкина и искаш мъжа на първо място да те заведе на Малдивите, а после на кафе е друго. Но това може да се изисква иот някой, който не е поо-стар.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот Lollipop » 16 Юни 2017, 16:00

задължително по облага! :)Значи, аз намеря ли си някой по-възрастен будала, щеискам и за като Кобилкина на Малдивите да ме заведе, че може и на Хавай, че ми е мечта. Ще искам да купи по едно имение и на мене и на родителите ми, да си знам, че имат къде дас и живеят горкинките. А аз за колко ще се продам, нали трябва да изглеждам правилно в очите на другите,тръгнали да съдят и да дават оценки там, дето не им влиза в работата ама и-з--о-б-щ-о!!!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Юни 2017, 09:33

Аха! Ако са ни близки, да знаем, че въртят далавера един с друг хубаво, но ако са далечни познати, от къде можем да разберем кой е правия и кой е кривия. :roll: Пък и що винаги трябва да се месим. На мен не ми се е случвало да попадам на двойка, за която да се съмнявам в какви отношения са и кой на кого плаща.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот Rali_hr » 17 Юни 2017, 20:09

Аз не съм виждала такива двойки и не мога да кажа - по любов ли е или щото им се плаща. Всеки си знае ис и следва живота, който е избрал. Както и с живота с насилник, за нас може да е немислимо, но някои жени живеят по такъв начин, така го чувстват. Ама с някой богат дядо работата е по-забавна поне, Малдивити, Коста Рика, Бора бора, Слънчака, едно друго.. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта