Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот rossitta » 17 Дек 2012, 15:34

Hefner_love.jpg
Hefner_love.jpg (14.46 KiB) Прегледано 1112 пъти
Дали заради предразсъдъци, повечето хора не приемат връзката на млад жена с доста по-възрастен от нея мъж. Появяват се шушукания, че такива взаимоотношения се крепят на меркантилност, облага, стремеж към израстване в кариерата и т.н. Защо обаче комплексът на Електра често се среща при избора на нежните половинки и какво те търсят в един застаряващ мачо? Разбира се, за никого не е тайна, че силният пол търси подходящата свежа половинка за леглото си… Наскоро бившият италиански премиер Силвио Берлускони се похвали с годежа си за своята по-млада с близо половин век приятелка, …Кой не би му завидял?
Но тук се питаме за избора на дамите и възможно ли е той да се базира на истинска любов или по - зрелите мъже са предпочитани от по-слабите жени, които се нуждаят от сигурност? Връзката с доста по-възрастен мъж обикновено носи на дамите емоционална и финансова стабилност, но пък между чаршафите може да настъпи засушаване...Дали в „мига на истината", когато съзнаеш, че половинката ти няма сексуалния апетит на 20-годишен, тази стабилност ще те задоволи? Или когато става дума за любов, сексът не е толкова важен? Та нали двете чувства са взаимно свързани…
Как смятате? Дали 28-годишната Франческа, която работа в политическия щаб на експремиера е казала заветното „Да” по облага или по любов?
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот ninars » 17 Дек 2012, 16:36

а Холивуд надпреварата в състезанието „Агнешко" на известните и заможните господа, си е ежедневие. Доколко е приложимо в света на "простосмъртните”... не съм сигурна, но е факт, че все повече жени предпочитат сигурността, пред чувствата. Жалка истина, но пък напълно в крак с днешното потребителско общество …или както се казва „Житието определя битието”
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот IVRO » 18 Дек 2012, 12:15

Аз смятам, че разликата в годините не трябва да се пренебрегва. Ако 53 годишен мъж се ожени за някое "малко, сладко коте" на 22 г., сигурно много ще се обичат, но докога? Вечно ли? Пожелавам им го, но не ми се вярва много. Любовта се развива с годините и идва момент, в които разликата във възрастта ще доведе до пречки и различия в приоритетите.
И все пак има и изключения, които доказват, че за любовта няма граници. За мен такова изключение са Майкъл Дъглас и Катрин Зита-Джоунс, които въпреки своята 25-годишна разлика са страхотна двойка. В много интервюта красавицата е казвала, че "разликата в годините има свое очарование”.
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот Siss » 18 Дек 2012, 12:37

Защо всички сме свикнали с правилото, че мъжът трябва да е по-възрастният в една връзка. Не забравяйте и обратното! Ето например екс-звездната двойка Деми Мур и Аштън Къчър, чиято разлика е 15 години и имаха сравнително стабилна връзка.
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот Anila » 20 Дек 2012, 21:41

Била съм с мъж,с 14 години по-голям от мен,работеше като беден барман и облага от него нямах никаква.Всичко си беше по-любов,поне при мен,Но наистина все по-често се срещат меркантилни тийнейджърки,ходещи с богати старчоци.Те си знаят най-добре :D :D Сигурно не е лесно
Anila
 
Мнения: 23
Регистриран на: 20 Дек 2012, 12:40

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот IVRO » 02 Яну 2013, 16:12

Прочетох, че Хю Хефнър се оженил навръх Нова година...Нямаше как тази новина да не пробуди в мен повторно разсъждаване по темата тук. По-скоро... нямаше как да не си помисля, че брак на знойна красавица с 86-годишен мъж си е сделка по облага... :P
В статията пишеше, че точно в навечерието на Нова година, 86-годишният основател на мъжкото списание "Плейбой" Хю Хефнър се оженил за 26-годишната Кристал Харис!!!Беше припомнено, че през юни 2011 фотомоделът Харис отказала да се омъжи за Хефнър, който е с цели 60 години по-стар от нея. Тогава красавицата казала "НЕ" само 4 дни преди планираното пищно тържество да се състои в легендарното имение „Плейбой".
Учудващ обрат….След година двамата влюбени се помирили и отново заживяли заедно.И сватбата накрая се състоя... Според вас, дали любовта между тях е надделяла над разликата в годините...или причината е друга?
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот djudjanka » 08 Яну 2013, 15:41

Често срещани са връзките със значителна разлика в годините на партньорите и за повечето е ясно, че не са заедно от безумна любов. Това, което става в Холивуд, и по-специално с Хю Хефнър и настоящата му съпруга, според мен е само с рекламна цел. Повече от ясно е, че едва ли може да просъществува такъв брак при нормални обстоятелства, но и за двамата носи световна известност. Пример за истинска любов според мен е връзката на Селин Дион с нейния съпруг и мениджър, който е с 26год. по-голям от нея. За съжаление май такива примери са изключения.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот Evgenia » 06 Мар 2013, 11:17

Не мога да не споделя нещо, на което попаднах из интернет пространството...Толкова е тематично, а и предизвиква смях :D
„Мики Рурк на 60 години има приятелка на 19.
Хю Хефнър на 86 години има приятелка на 22
Карл Лагерфелд на 80 години има приятелка на 20
Не се притеснявай, че нямаш приятелка – твоята още не се е родила…” :lol:
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот djudjanka » 06 Мар 2013, 13:37

Който го може, го може! :P :lol:
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Връзката с по-възрастен мъж– по облага или по любов?

Мнениеот sunnyr » 25 Мар 2013, 16:33

А каква е идеалната разлика във възрастта за връзка?
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron