Чалга vs.книги

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Чалга vs.книги

Мнениеот Mon_ton » 28 Яну 2015, 16:19

Tinki написа:
Krum написа:Така аз познавам много хора които четат книги на фона на чалга ;Р


За такава комбинация не бях чувала. :D

Всякакви индивиди виреят по земята, така че не би трябвало да се учудваш от нищо, важното е както влиза в главата, а най-вече, какво остава там.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Чалга vs.книги

Мнениеот La_bomba » 05 Апр 2017, 14:57

Много неуместно сравнение, все едно да сравняваш вратна пържола с пилешки краката... Това е една глупав и неуместен начин за сравнение на несравнимото. Няма правило, според което може да не може да слушаш чалга и да четеш книги... :)
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Чалга vs.книги

Мнениеот Tinki » 24 Апр 2017, 13:01

Предпочитам друг музикален жанр, а що се отнася до книгите - обожавам ги. Даже ако някой има в излишък може да ми метне няколко насам.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Чалга vs.книги

Мнениеот Gold » 25 Апр 2017, 17:17

La_bomba написа:Много неуместно сравнение, все едно да сравняваш вратна пържола с пилешки краката... Това е една глупав и неуместен начин за сравнение на несравнимото. Няма правило, според което може да не може да слушаш чалга и да четеш книги... :)


Точно. :grin:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Чалга vs.книги

Мнениеот Pipilota » 26 Апр 2017, 11:13

За мен пържола, ако може!
харесвам да чета книги, но не им отделям достатъчно време, просто нямам такова, предпочитам да си почина със затворени очи, отколкото да чета каквото и да е било. :mrgreen:
А за чалгата не мога да кажа нищо, не е моя стил музика, но когато нещо се харесва, то е като да избираш между музика и книги,като цяло.
Двете неща са несравними, не трябва едно удоволствие да изяжда друго удоволствие.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта