Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот сиско » 28 Ное 2011, 00:54

Моя много добра приятелка се омъжи за моряк. И тя беше със същите тревоги като теб. Проблема се реши като се роди детето и той реши, че повече няма да пътува.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот valiart » 28 Ное 2011, 00:57

На моята приятелка две деца й се родиха, но мъжа й още е на кораб. Голямото дете тази година тръгна в първи клас.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот sanna » 02 Дек 2011, 17:12

Здравей, малко късно прочетох темата. Аз не съм моряшка съпруга, но от 4 години имам приятел моряк. Първия рейс мина малко незабелязано, защото не знаех какво е да го няма. 2 месеца се издържа, 3-тия трудно, а на четвъртия е направо ад. Все още не мога да проумея какво е да го няма 8 месеца и как се издържа. Може би когато се появят децата е различно, но на мен ми е малко късничко вече за това. Още преди да замине се регистрирах в 2 чужди сайта, от там получавам информация за кораба и чета за пристанището. Има камери на някои пристанища и се вижда как разтоварват. Има и възможност за скайп и си говорим. Сега обмисляме покупката на антена с която да може да хваща нет докато е на рейд. Определено и аз научих доста неща за 2 рейса. Сега ми предстои трети. Колкото да залитанията - зависи от човека - който си обича разнообразието си е такъв навсякъде. Преди първия рейс се безпокоях, после разбрах че е трудно да изкараш толкова време без секс. Поне няма да зная :)
sanna
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Дек 2011, 16:57

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Изабел » 03 Дек 2011, 13:51

Моят отсъства максимум 5 месеца,не е болка за умиране,свиква се.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Memento » 05 Фев 2012, 19:16

Поне няма да си омръзнете бързо, а и със съвременните средства за комуникация ще имате постоянна връзка. За любовта граници няма!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Pipilota » 18 Ное 2014, 10:27

Интересно, ако си влюбена до уши,защо трябва да се замисляш за това, липсите ще станат нормална част от живота ви, няма да е приятно,но това е положението, а що се отнася до кръшкането- той може да работи вкъщи и пак да успява да го свърши това нещо ;) Любовта не трябва да се изпуска,ако ще и на кораб да е. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Kremiliya » 25 Ное 2014, 11:12

Любовта е любов, макар че има едно правило, което спазват пасажерите на корабите "каквото се случва на кораба, остава на кораба".. така че нямайте големи надежди за това, че ще сте единствената жена. :D
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Malina » 17 Дек 2014, 17:09

Kremiliya написа:Любовта е любов, макар че има едно правило, което спазват пасажерите на корабите "каквото се случва на кораба, остава на кораба".. така че нямайте големи надежди за това, че ще сте единствената жена. :D

Аз също съм чувала, от друга страна обаче, човекът като младоженец може да не се остави на изкушението... веднага. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Rali_hr » 19 Дек 2014, 15:03

Malina написа:
Kremiliya написа:Любовта е любов, макар че има едно правило, което спазват пасажерите на корабите "каквото се случва на кораба, остава на кораба".. така че нямайте големи надежди за това, че ще сте единствената жена. :D

Аз също съм чувала, от друга страна обаче, човекът като младоженец може да не се остави на изкушението... веднага. :mrgreen:

Е не вярвам, че така изневеряват! :shock:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот vanusha » 24 Ное 2016, 12:16

Минала съм по тоя път, сега имам хубава издръжка, а мъжът ми живееше на принципа, което става на кораба си остава на кораба. :roll: изневеряваше ми с месеци и изобщо не се притесняваше, накрая дори друга жена му роди дете и то някоя, която даже не е българка, той така и не припозна детето, случайно разбра за раждането му! Просто не ти трябва такава напаст на главата.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта