Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот svetlozara » 24 Ное 2016, 13:11

vanusha написа:Минала съм по тоя път, сега имам хубава издръжка, а мъжът ми живееше на принципа, което става на кораба си остава на кораба. :roll: изневеряваше ми с месеци и изобщо не се притесняваше, накрая дори друга жена му роди дете и то някоя, която даже не е българка, той така и не припозна детето, случайно разбра за раждането му! Просто не ти трябва такава напаст на главата.

Ехеее, аз винаги съм си мислила, че най-голям проблем ще е това, че не сте заедно, а те явно сериозно си изневеряват по корабите, много грозно...
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот m.vulev » 24 Ное 2016, 14:38

По корабите не са ли само мъже, с кой ще изневерява :shock: ? Имам познат, който е капитан на кораб. По 6 месеца го няма, жена му работи и се грижи за детето им, което е на 3 години. Като му свърши курса, се прибира и стои по 4 месеца и отново на път. Пътува из цял свят, товарни кораби, много му е сресираща и трудна работата, но това беше мечтата му. Определено не е за всеки тази ситуация, не всеки би издържал. Ако е имал някакви илюзии, че само пари и живот ще види и всичко ще е песен, бързо да ги забрави и да се ориентира какво би понесъл .
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот уморена » 24 Ное 2016, 16:29

m.vulev написа:По корабите не са ли само мъже, с кой ще изневерява :shock: ? Имам познат, който е капитан на кораб. По 6 месеца го няма, жена му работи и се грижи за детето им, което е на 3 години. Като му свърши курса, се прибира и стои по 4 месеца и отново на път. Пътува из цял свят, товарни кораби, много му е сресираща и трудна работата, но това беше мечтата му. Определено не е за всеки тази ситуация, не всеки би издържал. Ако е имал някакви илюзии, че само пари и живот ще види и всичко ще е песен, бързо да ги забрави и да се ориентира какво би понесъл .

как ще са само мъже, ами ако корабът е круизен например, знаеш ли колко разнообразие има там. :mrgreen: може спокойно да си завъдят деца из цял свят. :lol:
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот mamina » 24 Ное 2016, 22:23

Не знам как се пази доверие в такава ситуация. По няколко месеца да не се виждат,трудно се пази семейство така.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Ное 2016, 09:59

mamina написа:Не знам как се пази доверие в такава ситуация. По няколко месеца да не се виждат,трудно се пази семейство така.

Ами някои хора успяват да си запазят семейството, но други, на които им шарят повече очите не могат да го направят. Всеки вече си има и собствен живот.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот bojo_kolev » 25 Ное 2016, 11:26

Ами то така все едно няма мъж тази жена! Няколко месеца като го няма, за какво й е?
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот уморена » 06 Дек 2016, 12:54

vanusha написа:Минала съм по тоя път, сега имам хубава издръжка, а мъжът ми живееше на принципа, което става на кораба си остава на кораба. :roll: изневеряваше ми с месеци и изобщо не се притесняваше, накрая дори друга жена му роди дете и то някоя, която даже не е българка, той така и не припозна детето, случайно разбра за раждането му! Просто не ти трябва такава напаст на главата.

:front: Много грозно! Не знам как може да има хора, които така на лека ръка изневеряват, ... ужас направо!
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Pipilota » 06 Дек 2016, 14:44

Не е гаранция, черс тая прпофесия задължително ще ти изневерява, той може да го направи и вкъщи, стига да има желание. Всичко е до човека. Друг въпрос е, че когато пътува толкова, няма как да имате силна и здрава връзка, която бихте имали, ако е всеки ден с вас.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Lollipop » 06 Дек 2016, 15:22

Но пък има нещо романтично в това мъжът ти да е моряк, не мислите ли? :inlove: Само да не тръгне да си носи романтиката сред пасажерките.. :tappingfoot:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Моряшка съпруга - да се хвана ли на хорото?!

Мнениеот Snejna » 13 Дек 2016, 13:15

Сигурно е много, много трудно, мъжът ти да го няма с месеци, ние сме се разделяли също, но за по-кратко време и отново ми беше тежко.
Имам познати, на които мъжът й не е моряк, но живее в чужбина, връща се от време на време, 1-2 пъти годишно. Те вече не са семейство, нямат общи интереси, общи приятели, общ живот изобщо. А дете да расте без бащата също ще му е трудно...
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта