Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Помагат ли ви мъжете в домакинските задължения?

да
8
62%
не
1
8%
понякога
3
23%
ако му кажа го прави
1
8%
 
Общо гласове : 13

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Мар 2015, 19:20

Рали, аз я пробвам тази рецепта, не правя нищо и чакам да ми го свършат. Да ти кажа действа, ама моя мъж е мекошав хаха
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот Pipilota » 05 Мар 2015, 10:57

rabotnata pchela написа:Рали, аз я пробвам тази рецепта, не правя нищо и чакам да ми го свършат. Да ти кажа действа, ама моя мъж е мекошав хаха

А, разбрахме, ти си почиваш, той мие чинии и пуска прахосмукачка! :) А ако кажеш и че не мрънка отгоре на всичкото ще си супер :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот Alexandrina » 09 Мар 2015, 15:35

Аз пък имам много приятелки, които са свикнали мъжете им да правят нищо - готвят, чистят, изобщо много ги глезят. Но то всичко май е до това как ще си научиш човека.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот Kremiliya » 09 Мар 2015, 16:32

Alexandrina написа:Аз пък имам много приятелки, които са свикнали мъжете им да правят нищо - готвят, чистят, изобщо много ги глезят. Но то всичко май е до това как ще си научиш човека.

То не е точно до това, как ще го учиш, а и какво точно е неговото съзнание. Ако милия не може да си измие ръцете без помощ, то как очакваш да ти помогне на теб за каквото и да е било..
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2015, 12:44

Pipilota написа:
rabotnata pchela написа:Рали, аз я пробвам тази рецепта, не правя нищо и чакам да ми го свършат. Да ти кажа действа, ама моя мъж е мекошав хаха

А, разбрахме, ти си почиваш, той мие чинии и пуска прахосмукачка! :) А ако кажеш и че не мрънка отгоре на всичкото ще си супер :lol:

Е, няма пълно щастие, помага ми до колкото му е възможно, но и това не е малко, като знам какви мързеливци ги има, дето ги мързи и вода да си сипят.. :evil:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот S_Milenska » 08 Дек 2015, 13:16

Моят мъж е такъв, че не помага особено, но горе долу има надежда за него де. Обаче свекъра, дето е на 60г. не помръдва, свекървата му притърчава за всяко нещо, а той нищо не може да направи!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Дек 2015, 14:28

В наши дни повечето мъже много помагат, когато става въпрос за домашна работа, сега всичко е равнопоставено и все пак, когато семейството вече е факт, мъжа пак започва да се скатава от домашната работа.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот Mamacita » 08 Дек 2015, 17:07

Казано честно понякога ми се иска да не ми помага, то е достатъчно, че гледа децата, докато аз върша тези задължения, след това е кофти положението
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот mix_twix » 08 Дек 2015, 17:23

Аз си върша всичкото домакинство сам и ми е най-добре, никой не ми се меси в работите. :razz: когато живея с някоя жена трудно я оставям да ми шета изкъщата. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот donni » 10 Дек 2015, 17:50

mix_twix написа:Аз си върша всичкото домакинство сам и ми е най-добре, никой не ми се меси в работите. :razz: когато живея с някоя жена трудно я оставям да ми шета изкъщата. :mrgreen:

То като не е всичко на някъде, няма и накрая нищо за шетане, така че е логично да не й даваш, не, че това трябва да означава да си делите чиниите тези, от които си ял ти и онези, от които е яла тя :mrgreen: ама все пак взаимни трябва да са тези отношения :!:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта