Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Помагат ли ви мъжете в домакинските задължения?

да
8
62%
не
1
8%
понякога
3
23%
ако му кажа го прави
1
8%
 
Общо гласове : 13

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот Kaya » 14 Дек 2015, 15:03

S_Milenska написа:Моят мъж е такъв, че не помага особено, но горе долу има надежда за него де. Обаче свекъра, дето е на 60г. не помръдва, свекървата му притърчава за всяко нещо, а той нищо не може да направи!

Оф, ами така са научени, че трябва всичко да им се дава в ръцете, добре, че жените тогава се научиха, че повече трябва да изискват от децата си, макар че много лигльовци около 20-30 години има, за съжаление!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот веселказасмяна » 14 Дек 2015, 18:18

Ние си имаме любими задължения с мъжа ми и добре, че се разминават вкусовете ни, иначе щеше да е доста тъжно!
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот Anka » 07 Яну 2016, 14:01

Kaya написа:
S_Milenska написа:Моят мъж е такъв, че не помага особено, но горе долу има надежда за него де. Обаче свекъра, дето е на 60г. не помръдва, свекървата му притърчава за всяко нещо, а той нищо не може да направи!

Оф, ами така са научени, че трябва всичко да им се дава в ръцете, добре, че жените тогава се научиха, че повече трябва да изискват от децата си, макар че много лигльовци около 20-30 години има, за съжаление!

Да, имам едни познат, който не може да си сложи да яде, баща му му слугува, мен би ме било срам.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот S_Milenska » 07 Яну 2016, 15:23

Anka написа:
Kaya написа:
S_Milenska написа:Моят мъж е такъв, че не помага особено, но горе долу има надежда за него де. Обаче свекъра, дето е на 60г. не помръдва, свекървата му притърчава за всяко нещо, а той нищо не може да направи!

Оф, ами така са научени, че трябва всичко да им се дава в ръцете, добре, че жените тогава се научиха, че повече трябва да изискват от децата си, макар че много лигльовци около 20-30 години има, за съжаление!

Да, имам едни познат, който не може да си сложи да яде, баща му му слугува, мен би ме било срам.

Такива не са малко изобщо, това хич не е добре, един ден момичето, което ще ги вземе има д аси чупи главата с тях..
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Яну 2016, 12:27

И на мен баща ми е такъв, нищо не може да свърши сам, за съжаление. :mrgreen:
Иначе съвременните мъже не са такива, както съм казвала и разказвала, мъжът ми е страхотен и ми помага с всичко, за нас няма мъжки и женски задължения, с изключение на едно - той цепи дървата. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Помагат ли ви мъжете в домакинството?

Мнениеот kalinka-kuku » 08 Мар 2017, 15:39

rabotnata pchela написа:И на мен баща ми е такъв, нищо не може да свърши сам, за съжаление. :mrgreen:
Иначе съвременните мъже не са такива, както съм казвала и разказвала, мъжът ми е страхотен и ми помага с всичко, за нас няма мъжки и женски задължения, с изключение на едно - той цепи дървата. :)

Хубаво е, че ти помага и наистина сегашните млади са друго нещо и са по-отворени и по-готови да помагат на жените си, това може би се и дължи на майките, които са се сдобили със съпрузи мамини синчета, неспособни да си намажат една филия. Всеки мъж, който се счита за мъж, в наши дни трябва да се приспособи с начина на живот, който се води и да свикне с това, че жените днес не са с нищо по-малко важни от мъжете.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта