Мъжът трябва да е уверен!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Krum » 02 Юни 2015, 09:05

Ааа, такива моми не ги искаме ние, на които да им плащаме маникюриста :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Локумът » 14 Сеп 2015, 15:20

Krum написа:Ааа, такива моми не ги искаме ние, на които да им плащаме маникюриста :)

Не ги искаш, ама като ти стане жена не само маникюристката, ами каквато и глупости ѝ дойде на акъла ти ще я плащаш. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Сеп 2015, 15:32

Локумът написа:[
Не ги искаш, ама като ти стане жена не само маникюристката, ами каквато и глупости ѝ дойде на акъла ти ще я плащаш. :mrgreen:

Еее, ти пък, нали затова я има любовта и подкрепата, ти даваш едно, половинката дава друго и всичко си идва на мястото, низ от компромиси и добри решения. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот maminka » 14 Сеп 2015, 16:43

marsu написа:
Локумът написа:[
Не ги искаш, ама като ти стане жена не само маникюристката, ами каквато и глупости ѝ дойде на акъла ти ще я плащаш. :mrgreen:

Еее, ти пък, нали затова я има любовта и подкрепата, ти даваш едно, половинката дава друго и всичко си идва на мястото, низ от компромиси и добри решения. :)

Донякъде е така, само не зная защо постави компромисите на първо място, те са на последно, след като не виждате други решения, които да устройват и двама ви еднакво много!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Pipilota » 15 Сеп 2015, 12:29

Не мисля, че си права maminka, компромисите са много важни, за да съществува една връзка!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Локумът » 15 Сеп 2015, 13:27

Pipilota написа:Не мисля, че си права maminka, компромисите са много важни, за да съществува една връзка!

Особено, ако се правят от жената. :mrgreen:
Не айде правя си майтап, наистина са важни и трябва да са и от двамата. :) Пък мъжете и тяхната увереност е друг въпрос, трябва и самочувствие за това, добре че повечето си го имаме. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Fancy » 15 Сеп 2015, 13:38

Pipilota написа:Не мисля, че си права maminka, компромисите са много важни, за да съществува една връзка!

На същото мнение съм, но все пак трябва преди тях да се опитате да стигнете до решение, вместо единия просто да отстъпи, тъй като в различни етапи от живота хората са различно слаби или силни, съптветно единия би правил доста повече компромиси от другия, което ми се струва ужасно :!:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Rali_hr » 30 Сеп 2015, 22:33

Е винаги отстъпва, веднъж е единия, другия път е другия. :) Разбира се винаги един от двамата в двойката отстъпва повече, другия може би по-лесно се съгласява и не се налага да бъде зачислявано като компромис от негова страна :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Окт 2015, 12:53

Но в повечето случаи компромисите ги правят мъжете си мисля, или може би защото ние имаме повече изисквания, съдя и по моята двойка. :) Като цяло все аз съм тази, която настоява и мрънка за нещо, но пък за по-дребните ежедневни неща, май е точно обратното.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот pravilno » 19 Фев 2016, 17:05

Да, да знае какво иска и как да го постигне.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта