Мъжът трябва да е уверен!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Rali_hr » 17 Мар 2016, 13:52

marsu написа:Но в повечето случаи компромисите ги правят мъжете си мисля, или може би защото ние имаме повече изисквания, съдя и по моята двойка. :) Като цяло все аз съм тази, която настоява и мрънка за нещо, но пък за по-дребните ежедневни неща, май е точно обратното.

Не знам дали е така, всеки прави своите компромиси във връзката, просто жените изискват повече, докато мъжете стоят и чакат на готово ние да им подадем нещо, с което те вече си мислят дали да се съгласят или не. За тях е достатъчен принципа на тигана - корема да е пълен, г**а да е на топло и някой да ги държи за дръжката. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот iwoni » 17 Мар 2016, 15:35

Rali_hr написа:
marsu написа:Но в повечето случаи компромисите ги правят мъжете си мисля, или може би защото ние имаме повече изисквания, съдя и по моята двойка. :) Като цяло все аз съм тази, която настоява и мрънка за нещо, но пък за по-дребните ежедневни неща, май е точно обратното.

Не знам дали е така, всеки прави своите компромиси във връзката, просто жените изискват повече, докато мъжете стоят и чакат на готово ние да им подадем нещо, с което те вече си мислят дали да се съгласят или не. За тях е достатъчен принципа на тигана - корема да е пълен, г**а да е на топло и някой да ги държи за дръжката. :mrgreen:


Ти описа съвсем точно до къде се простират желанията на мъжете! :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот klara » 17 Авг 2016, 15:34

Не го изключвам, но това е прекалено опростяване на мъжа :lol: . Има и такива, които се интересуват от много други неща извън тези. Този, който си знае цената, той е уверен.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Kaya » 17 Авг 2016, 16:51

klara написа:Не го изключвам, но това е прекалено опростяване на мъжа :lol: . Има и такива, които се интересуват от много други неща извън тези. Този, който си знае цената, той е уверен.

Разбира се, те се и интересуват от това какво точно има в тигана. :lol: Мнозина предпочитат спокойствие и опростяване на нещата. Сещате ли се в колко случаи, вашият мъж е подел инициативата за нещо, или винаги вие предлагате "хайде да отидем някъде, хайде да направим ремонт, хайде да сменим колата, хайде да имаме дете". Чак се съмнявам, че предложенията за брак ги решават те.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот mamina » 19 Авг 2016, 13:05

Мъжете обръщат внимание на неща, които пряко ги касаят и интересуват- храна, секс, работа, хоби. За останалото жената трябва да напомня, нежно да ръчка, иначе го натоварва, ако е грубо :grin: . Мнозинството са така, малцина са тези, които се сещат да направят нещо, без преди това многократно да си го повтаряла или да предугаждат желанията ти.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Krum » 19 Авг 2016, 15:42

mamina написа:Мъжете обръщат внимание на неща, които пряко ги касаят и интересуват- храна, секс, работа, хоби. За останалото жената трябва да напомня, нежно да ръчка, иначе го натоварва, ако е грубо :grin: . Мнозинството са така, малцина са тези, които се сещат да направят нещо, без преди това многократно да си го повтаряла или да предугаждат желанията ти.

Така ние просто устроен мозъка, трябва всичко да си знаем и да си правим. :) И точка. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот pavleta » 22 Авг 2016, 13:16

Увереността не е само патент на мъжете :smile: . Тя е качество, което трябва да е подплатено със знания и умения.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот страстоцвет » 13 Мар 2017, 13:06

Увереността е секси и при мъжете и при жените. Като мъж за мъжете не мога да кажа, дали мен ме привлича, но какъвто и да е пола, увереността създава усещането за спокойствие и за страхопочитание един вид. Готино е,когато видиш човек уверен в себе си, в успеха си, а не с празно самочувствие.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Yarost » 13 Мар 2017, 16:34

Хубаво е мъжът да е уверен, но когато има причина за това. :smile: Все по-често срещам самонадеяни мъже с голямо самочувствие без покритие, което доста дразни. Според мен за да е уверен един мъж трябва да бъде умен, забавен, а и не на последно място да изглежда добре. След 35 мъжете масово се запускат, а ми се държат като Ален Делон. Не само ние дамите трябва да се стараем да бъдем красиви, а и хирургията не е само за жени. :!:
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Lollipop » 14 Мар 2017, 13:58

Yarost написа:Хубаво е мъжът да е уверен, но когато има причина за това. :smile: Все по-често срещам самонадеяни мъже с голямо самочувствие без покритие, което доста дразни. Според мен за да е уверен един мъж трябва да бъде умен, забавен, а и не на последно място да изглежда добре. След 35 мъжете масово се запускат, а ми се държат като Ален Делон. Не само ние дамите трябва да се стараем да бъдем красиви, а и хирургията не е само за жени. :!:

Според мен се бърка увереността с надуването, а и увереността е нещо съвсем различно. Мъжете трябва с действията си да показват решителност, да не бъдат лигльовци, мен това ме привлича, а дали ще е минал няколко хиалуронови процедури за мен може да значи много и не бих го похвалила. Увереността не трябва да се показва със срещите с козметика, това са и не само успехите, той може да е уверен в успеха си и без да го е постигнал все още. :) Да, никой не харесва някой да се прави на много важен, да кара колата на родителите си и да не знае какво е работа, но когато увереността , че ще постигнеш нещо е на лице, дори и да е най-големия неудачник, той е секси, особено ако и работи да постигне това,което иска.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта