Мъжът трябва да е уверен!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Yarost » 14 Мар 2017, 16:33

Lollipop написа:
Yarost написа:Хубаво е мъжът да е уверен, но когато има причина за това. :smile: Все по-често срещам самонадеяни мъже с голямо самочувствие без покритие, което доста дразни. Според мен за да е уверен един мъж трябва да бъде умен, забавен, а и не на последно място да изглежда добре. След 35 мъжете масово се запускат, а ми се държат като Ален Делон. Не само ние дамите трябва да се стараем да бъдем красиви, а и хирургията не е само за жени. :!:

Според мен се бърка увереността с надуването, а и увереността е нещо съвсем различно. Мъжете трябва с действията си да показват решителност, да не бъдат лигльовци, мен това ме привлича, а дали ще е минал няколко хиалуронови процедури за мен може да значи много и не бих го похвалила. Увереността не трябва да се показва със срещите с козметика, това са и не само успехите, той може да е уверен в успеха си и без да го е постигнал все още. :) Да, никой не харесва някой да се прави на много важен, да кара колата на родителите си и да не знае какво е работа, но когато увереността , че ще постигнеш нещо е на лице, дори и да е най-големия неудачник, той е секси, особено ако и работи да постигне това,което иска.


Ама разбира се, че на първо място е важно мъжът да е мъж с действията, поведението и успехите си. Но всяка нормална жена ще предпочете успоредно с тези качества човекът до нея да изглежда добре и на нея да и е кеф да застане до него. :cool: Така ще бъде още по-уверен. Не става въпрос мъжът да разчита само на визията си, а тя да е в комбинация с качествата му. :wink: Аз бих избрала мъжът ми да е свежарка, стегнат и симпатичен, а не с шкембе, торбички под очите и бузи. Като например една приятелка все я питат за мъжа и дали и е баща? Ужас направо! :???: В такъв случай какво лошо да си направи някоя друга процедурка да се подмлади? :D И двамата ще са доволни от резултата!
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Kaya » 25 Мар 2017, 13:02

ние си знаем какво искаме, мъжът да е стабилен, да си държи на думата, да умее да се справя с живота. Само че в наши дни с този живот на гърба на родителите, често се оказва, че няма такива мъже, или такива са бащите им. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот kikimoraa » 26 Мар 2017, 11:44

О, много е секси да видиш красив и уверен мъж, дори красотата му може да е по-малко, отколкото увереността. това е нещо, което много ни привлича, а именно, че жените, колкото и да искаме да бъдем на равно с мъжете, жените все пак имаме нужда да се глезим и да бъдем пазени. Друго е, когато мъжът до теб е стабилен и знае какво иска от живота :mrgreen:
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Snejna » 27 Мар 2017, 13:28

Имам един познат, който е много красив, изглежда страхотно, обаче като го заговориш и свежда глава веднага и започва да се чуди как да отговори. А представете си го ако те гледа в очите и говори сериозно и дълбоко,като истински мъж, може да ти се размекнат коленете, ама уви..
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Мар 2017, 16:15

Snejna написа:Имам един познат, който е много красив, изглежда страхотно, обаче като го заговориш и свежда глава веднага и започва да се чуди как да отговори. А представете си го ако те гледа в очите и говори сериозно и дълбоко,като истински мъж, може да ти се размекнат коленете, ама уви..

еее, наистина ли? ей такива как ги мразя, ама той моя е същия, видиш го, голям човек, ама а да трябва да се обади за нещо и си гълта цялата граматика.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот klarissa » 28 Мар 2017, 10:04

Може би възлагаме върху мъжете прекалено много очаквания, да бъде уверен, красив, успял, а ние ще се гримираме...
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта