Мъжът трябва да е уверен!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Siss » 08 Яну 2013, 15:43

Ясно е, че за да бъде успешен един мъж, то трябва да изглежда уверен в себе си.Мъжете, които показват, че се чувстват сигурни в кожата си и си знаят цената се радват на повече успехи в личния и в професионалния живот. Знаете ли, че увереността може да се показва не само вербално, но и с жестовете на тялото. Ето няколко лесни начина да излъчваш увереност:
1. Никога не се изгърбвай!
Винаги стой с изправен гръб, независимо дали си прав или седнал! Правилната поза на гърба е не само здравословна, но показва увереност, а изгърбването – липсата й.
2. Не избягвай визуалният контакт!
Избягвай втренчването, но не и визуалният контакт. Ако говориш с околните, задължително ги гледай в очите.
3. Дръж главата си изправена!
Изправената глава също показва увереност, мъжественост, смелост и откритост.
4. Стой леко разкрачен!
Когато един мъж държи ходилата си на разстояние около 20 см. едно от друго докато е изправен, излъчва стабилност и предполага, че е здраво стъпил на земята.
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот ninars » 09 Яну 2013, 12:34

Разбира се,че трябва! Аз например не харесвам отпусната мъжка китка при ръкостискане. Разкрива силна неувереност.
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот men89 » 17 Яну 2013, 15:07

Siss написа:Ясно е, че за да бъде успешен един мъж, то трябва да изглежда уверен в себе си.Мъжете, които показват, че се чувстват сигурни в кожата си и си знаят цената се радват на повече успехи в личния и в професионалния живот. Знаете ли, че увереността може да се показва не само вербално, но и с жестовете на тялото. Ето няколко лесни начина да излъчваш увереност:
1. Никога не се изгърбвай!
Винаги стой с изправен гръб, независимо дали си прав или седнал! Правилната поза на гърба е не само здравословна, но показва увереност, а изгърбването – липсата й.
2. Не избягвай визуалният контакт!
Избягвай втренчването, но не и визуалният контакт. Ако говориш с околните, задължително ги гледай в очите.
3. Дръж главата си изправена!
Изправената глава също показва увереност, мъжественост, смелост и откритост.
4. Стой леко разкрачен!
Когато един мъж държи ходилата си на разстояние около 20 см. едно от друго докато е изправен, излъчва стабилност и предполага, че е здраво стъпил на земята.







наистина е така... но има и още неща :P :P
Аватар
men89
 
Мнения: 4
Регистриран на: 17 Яну 2013, 15:06

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот ninars » 17 Яну 2013, 15:15

наистина е така... но има и още неща

Ще ги споделиш ли с нас? :P
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот The_The_Ramone » 29 Апр 2014, 23:37

Хихихи, той увереният мъж е дело на една добра жена политик до него. Без такава няма и грам увереност.
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот S_Milenska » 27 Ное 2014, 13:59

Интересно, на мен ще ми е странно, ако мъжът целенасочено стои разкрачен :lol: :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Pipilota » 22 Фев 2015, 11:10

S_Milenska написа:Интересно, на мен ще ми е странно, ако мъжът целенасочено стои разкрачен :lol: :lol:

наиситна трябва да стои малко разкрачен! т.е. 20 см разстояние на ходилата са си супер и наистина изглежда стабилно, а когато ходи със събрани крака изглежда сякаш е гей и му се пишка, не е готино изобщо! :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Mon_ton » 17 Апр 2015, 10:16

Трудно е да се намери идеалния мъж, а и според мен не знаеш в кой момент ще се окаже тотално неподходящ... :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот bojo_kolev » 17 Апр 2015, 11:13

Mon_ton написа:Трудно е да се намери идеалния мъж, а и според мен не знаеш в кой момент ще се окаже тотално неподходящ... :roll:

И с жените е същото, вие не сте света вода всеки път, ами повечето пъти се налага да ви пръскаме със светена вода, че да станете пак що годе нормални хора. :)
И все пак наистина мъжът трябва да бъде истински и стабилен мъжага, за да може да ви изтърпява и издържа. :)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Мъжът трябва да е уверен!

Мнениеот Lollipop » 21 Апр 2015, 10:08

Много ми е странно, когато видя някой мъж, който се притеснява и стои като мишка отстрани без да предприема никакви действия, а в наши дни повечето мъже са такива пасивни и чакат или жената, или мама са помогнат и да свършат половината работа, ат е асмо да оберат овациите.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта