Борили ли сте се с диабета с хранителни добавки Алфа бетик?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Борили ли сте се с диабета с хранителни добавки Алфа бетик?

Мнениеот ninars » 17 Яну 2013, 14:21

Наскоро откриха на майка ми висока кръвна захар и се оказа, че е в преддиабетно състояние.Нейна приятелка и препоръча хранителни добавки Алфа бетик. Имате ли впечатления от тях? Ползвали ли сте ги и има ли ефект?

За продукта прочетох, че съдържа клинично проверени съставки, подходящи за хора с диабет и в преддиабетно състояние. Подпомага състоянието на сърдечносъдовата система, оптимизира нивата на липидите и кръвната захар.
Бих искала обаче да чуя и мнения на хора, които са изпробвали тези хранителни добавки?
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Борили ли сте се с диабета с хранителни добавки Алфа бет

Мнениеот geriva » 18 Фев 2013, 12:50

И аз събирам мнения за тази хранителна добавка. На мен пък ми беше препоръчана от невролог, който ми обясни, че имала благоприятен ефект и върху нервната система.
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Борили ли сте се с диабета с хранителни добавки Алфа бет

Мнениеот lussy » 04 Ное 2013, 12:42

За майка ти не е ли по-добре да съобрази храненето си и начина си на живот със състоянието си? Може би, като начало и тази хранителна добавка би помогнала, но за напред, човек е добре да се замисли! :)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Борили ли сте се с диабета с хранителни добавки Алфа бет

Мнениеот Radoslav88 » 08 Ное 2013, 12:17

За кой продукт на Алфа бетик става въпрос ? По принцип за предпазване от диабет, както и за предпазване от усложнения на диабета се препоръчва алфа липоева киселина, която доказано намалява кръвната захар и предпазва нервната система. Дневно се приемат между 600-900 мг. затова се насочи към продукти, които съдържат поне 300мг. в доза/капсула. Други полезни съставки за диабетиците са витамин Д, органична канела, биотин, ванидил сулфат, хром пиколинат.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Борили ли сте се с диабета с хранителни добавки Алфа бет

Мнениеот choki_moki » 09 Ное 2013, 18:47

И аз съм на мнение, че тези добавки биха имали положителен ефект ако се съчетаят с диета. Иначе няма как да стане. Сестра ми е диабетичка от 12 години, на инсулин е и въпреки това е на строг хранителен режим, които се следи от ендокринолог всяка година. Така, че майка ти да се стяга ако иска да избегне да се разболее.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron