Ограничаване на тютюнопушенето

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот qproin » 24 Окт 2011, 23:04

Чак пък със закон да ги забранят цигарите. Аз съм пушач и като чета тук някои коментари ще припадна. Виждам, че сте се събрали предимно непушачи...но някои изказвания са много груби. Има и културни пушачи,и аз смятам че съм от тях. Не си хвърлям фаса на улицата, пуша в заведения в които е позволено и не смятам, че освен на себе си съм навредила на някой друг.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот valiart » 25 Окт 2011, 00:04

Като се ограничи тютюнопушенето, искаш не искаш ще намалиш цигарите. Не може да пушиш тук - хоп една, две цигари по-малко. Не можеш да си вземеш кутия цигари от близкия магазин както обиновенно, защото вече има специализиран, а той е на другия край на града - ето пак някоя цигара по-малко. А сега като всичко ти е до г..а и ти е разрешено, нямаш спирачки.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот qproin » 25 Окт 2011, 14:09

valiart написа:Като се ограничи тютюнопушенето, искаш не искаш ще намалиш цигарите. Не може да пушиш тук - хоп една, две цигари по-малко. Не можеш да си вземеш кутия цигари от близкия магазин както обиновенно, защото вече има специализиран, а той е на другия край на града - ето пак някоя цигара по-малко. А сега като всичко ти е до г..а и ти е разрешено, нямаш спирачки.

ОК- време е за голямата резачка- пълна забрана за всичко! Да живеем 100 години!
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот Izabella L » 17 Май 2012, 15:46

Интересно ми е кога ще бъде забранено пиенето на алкохол в нощните барове, защото като се напиеш и подкараш колата си, всеки по пътя ти е потенциален труп. И защо на нито една бутилка алколкол няма застрелващ надпис от рода на "Това може да те убие".
Izabella L
 
Мнения: 20
Регистриран на: 12 Яну 2012, 10:30

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот ДжЪз » 17 Май 2012, 15:56

До колкото разбрах днес официално е приет закона за спиране на тютюнопушенето. Аз съм пушач и разбира се това никак не ми допада. Но оставям тези емоционални пристрастия настрана. Това, което изключително много ме потресе беше отношението на така наречените народни представители. Определението на един от тях (чието има не искам да цитирам), който нарече пушачите "хора с увреден мозък" за пореден път показа невежеството на хората, които ние самите сме изпратили да се грижат за нашите интереси.
Аватар
ДжЪз
 
Мнения: 33
Регистриран на: 07 Дек 2011, 13:35

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот tochica » 17 Май 2012, 16:25

Не мисля, че в България това може да се случи, защото тук винаги се намират хора, които да стоят над закона. А за управляващите ни... жалко е наистина, че има толкова арогантни хора между тях, които си позволяват да категоризират другите и то по толкова обиден начин. Сигурно този, който се е изказал, с неувредения мозък, обръща чашките една след друга, нооооооо това не е проблем, нали :x Всеки да си живее живота както иска - ако искам ще се тровя с цигари, ако искам ще се тровя с алкохол, ако искам ще се тровя с мазно, другите не ги засяга, ама грам!!!!!!!
tochica
 
Мнения: 40
Регистриран на: 10 Май 2012, 15:24

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот d_2 » 18 Май 2012, 14:37

"Може би пушачите имат по някакъв начин и увреден мозък, тъй като не разсъждават адекватно по темата" - депутатът от ГЕРБ Йордан Андонов

Евала! Разкрихте ни. Сега е време да създадете специализирани клиники, където да се лекуваме ... Защото нашата болест е заразна почти толкова, колкото вашата глупост.
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот Finger » 18 Май 2012, 14:38

Отново повод за източване на Здравната каса. Сега според мен учените биолози имат възможност да разработят начини за трансплантиране на мозък от алкохолици на пушачи и в света ще настъпи баланс и хармония!
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот d_2 » 18 Май 2012, 14:39

Мисля, че е време феодалните старци от БАН да се размърдат малко. Действайте...помогнете ни...да ги спрем тия цигари...
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Ограничаване на тютюнопушенето

Мнениеот Finger » 18 Май 2012, 14:40

И всички ще заработим за благото на отечеството ни. Имам и друго предложение, да маркираме вратите на пушачите с кръстове като по времето на Холокоста, така ще заклеймим расата на пушача, ако и това им е малко, ми нека по-добре ги тикнем в концлагери където ще им дадем възможност да пушат на воля, а ние от своя страна ще продадем вредните им емисии на ЕС.Пито, платено!
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта