Животински и флорални принтове властват тази пролет

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Животински и флорални принтове властват тази пролет

Мнениеот Dior » 18 Фев 2013, 11:44

leopard.jpg
leopard.jpg (6.02 KiB) Прегледано 376 пъти
През предстоящия пролетен сезон, когато природата ще се събуди и всичко отново ще закипи на пълни обороти няма да има място за скука и в гардероба ни. Българите обикновено асоциират животинските принтове по дрехите и аксесоарите с поп фолк средите. Но през тази пролет шарките ще бъдат препоръчителни дори и за най - срамежливите дами. В момента игривите животински и флорални принтове набират скорост из модните столици по света. Тенденцията няма да подмине и България, така че момичетата смело могат да щурмуват магазините и да внесат закачлива нотка в пролетния си тоалет.Още повече, че френските списания показват изключително дръзки модели, от които може да ви се разтупти сърцето … :P Точки, ивици, животински и флорални принтове, както и всякакви геометрични фигури се преплитат във впечатляващ лабиринт. Така, че през следващите месеци, дрехите ще се превърнат в пана за смели художници…Цветните експлозии няма да пренебрегнат дори и обувките. Сред високите токчета, ще властват цветните и илюстровани с различни щампи модели.

Така, че дами ... впрегнете въображението си и експериментирайте с различните принтове, за да създадете своя зашеметяващ имидж и няма да останете незабелязани! Готови ли сте за пролетта? Ще се осмелите ли да се премените в леопардово?
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Животински и флорални принтове властват тази пролет

Мнениеот marianka_40 » 18 Фев 2013, 15:30

Аз мисля, че като леопард или не по-важно е наистина да имам добро настроение и така ще изглеждам хубава през пролетта. Впрочем и не само тогава, но да се съобразяваме малко с модните тенденции няма да е зле.
marianka_40
 
Мнения: 12
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:42

Re: Животински и флорални принтове властват тази пролет

Мнениеот ninars » 18 Фев 2013, 15:59

И аз бих се осмелила с животински принтове. Имайки предвид, че съм зодия лъв...смятам, че ще ми отиват :P
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Животински и флорални принтове властват тази пролет

Мнениеот biliana91 » 20 Фев 2013, 15:04

Няма шанс - мое мнение...., но не на всички жени отиват този тип дрехи... някои изглеждат като ... леки жени от 90-те.... :?
Аватар
biliana91
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:46
Местоположение: Варна

Re: Животински и флорални принтове властват тази пролет

Мнениеот hristinara » 20 Фев 2013, 15:21

Аз пък мисля, че съчетани добре тези мотиви излизат от категорията КИЧ
hristinara
 
Мнения: 33
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:15

Re: Животински и флорални принтове властват тази пролет

Мнениеот Evgenia » 08 Май 2013, 11:29

Подкрепям флоралните, но животински...ще пропусна ;)
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Животински и флорални принтове властват тази пролет

Мнениеот denkaruseva » 10 Май 2013, 10:50

Аз лично предпочитам по-семплото облекло. Не прекалявам с аксесоарите и сложните комбинации, но всичко е въпрос на избор. И все пак акцентът трябва да е излъчването на жената...
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: Животински и флорални принтове властват тази пролет

Мнениеот Anka » 09 Мар 2015, 17:29

Ужасни са тези животински принтове, надявам се тази година да не са модерни, че са супер грозни!
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта