Турските сериали-еднотипни и натоварващи психиката!?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Турските сериали-еднотипни и натоварващи психиката!?

Мнениеот Burborino » 29 Яну 2015, 14:59

qna toneva написа:Не смятате ли,че гледането на турски сериали е отегчаващо?Съгласна съм,че понякога представят нещата от живота. Но не прекаляват ли с лиричната си музика,постоянните сълзи от нещастната и несподелена любов, омраз :roll: а,.....и т.н?


Тези драми ги имаше и в латино сериалите едно време. Преди се гледаха само те. После бяха турските. Сега пък са модерни индийските...
Какво значи "не е ли отегчаващо"?
Който не обича такива сериали не ги гледа и не се отегчава :lol:
Не се заглеждам много по турски сериали, защото обичам друг тип. И не са ми на сърце макар да съм изгледала 2-3.
Нямам нищо против тях обаче. Който иска да ги гледа и да им се радва, който не ги харесва - има други канали, има интернет, има кина :) Хиляди възможности.
Аз се радвам, че има такива сериали защото главно се гледат от възрастните хора, които са много самотни и нямат какво да правят цял ден. Какво по-хубаво от това да се загледат в нещо такова. По-добре такива сладникави и драматични сериали отколкото да мислят по-цял ден и да се депресират.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Турските сериали-еднотипни и натоварващи психиката!?

Мнениеот Snejna » 29 Яну 2015, 15:13

Така е, пенсионерите много ги гледат и откриват дори част от своя живот там, част от мечтите си, които не са се осъществили. Според мен лошо няма във всеки един жанр на филми, за всеки влак си има пътници. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Турските сериали-еднотипни и натоварващи психиката!?

Мнениеот Lilly_milly » 29 Яну 2015, 15:27

Snejna написа:Така е, пенсионерите много ги гледат и откриват дори част от своя живот там, част от мечтите си, които не са се осъществили. Според мен лошо няма във всеки един жанр на филми, за всеки влак си има пътници. :)

На мен пък и турските, и индийските ми изглеждат много много далеч от нашата реалност, за да се захласват точно заради това пенсионерите по тях, въпреки че са направени така, че да са общочовешки и всеки да открива по нещо, но до колкото съм гледала от индийските (3-5 мин.) :D са в пъти по-отегчаващи, не може по 10 секунди да дават как единият е погледнал другия :D
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Турските сериали-еднотипни и натоварващи психиката!?

Мнениеот Andrey » 29 Яну 2015, 15:30

Тя баба ти със сигурност не се взира колко време някой е погледнал другия.
Моята баба сега е страшна фенка на индийските сериали - то се вика срещу телевизора, постоянно се кара и все говори - моят живот беше такъв. Така че явно се разпознават, колкото и да е различна културата, все има нещо общо, все сме хора. :) Лошо няма кой какво гледа, важното е за всекиго да има по нещо:)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Турските сериали-еднотипни и натоварващи психиката!?

Мнениеот Elica » 29 Яну 2015, 17:58

Тези дни яко съм на тема турски сериали, кой какво прави гледам един такъв през деня, нещо ми става, апък индийските.. за тях трябва нова тема направо. :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Турските сериали-еднотипни и натоварващи психиката!?

Мнениеот La_bomba » 05 Апр 2017, 14:55

Според някои има тайна причина да се пускат толкова сериали, а именно да се представят като европейска държава, за да си осигурят влизането в ЕС :) Как ви се струва тази теория? Поредната конспирация? :mrgreen:
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта