Недостатъци и куриози в здравната ни система

Вашите права, социална политика и законодателство. Никой от нас не е безгласна буква.

Недостатъци и куриози в здравната ни система

Мнениеот geriva » 23 Фев 2013, 02:19

Подтикната от темата " Защо да плащам здравни осигуровки", реших да започна нова, в която може да разкажем куриозни случаи, да си се оплачем един на друг или просто да споделим сполетяла ни трудност , вървейки по пътя към здравето.
Започвам:
Майка ми влиза в болница по определена клинична пътека. Не успяват да поставят точна диагноза и съответно да проведат адекватно лечение. Изписват я въпреки влошеното състояние.
След седмица получава криза, но не може да бъде приета , защото е била вече по тази клинична пътека.Накрая все пак е приета отново в болницата, но в съвсем друго отделение...(защото ползват друга клинична пътека).
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Недостатъци и куриози в здравната ни система

Мнениеот Cuddy » 23 Фев 2013, 15:21

Искаха ми потребителска такса, въпреки че съм студентка редовно обучение и нямам навършени 26 години. Когато поисках касов бон, моментално забравиха за парите.
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12


Re: Недостатъци и куриози в здравната ни система

Мнениеот Mr.Eko » 07 Ное 2013, 14:06

Тази здравна система може само да те поболее, но не и излекува!
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Недостатъци и куриози в здравната ни система

Мнениеот pepa1974 » 14 Фев 2014, 14:07

За мен е куриоз, че здравната ни система реимбурсира опасни инвазивни процедури при бременни, а нехае пред възможностите за безопасни тестове като Пренатест.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20


Назад към Социални дейности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron