Как да избегнем натрапчиви мисли?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот Kaya » 21 Юни 2015, 20:13

Няма спасение, има само справяне с положението, докарало натрапчивите мисли, казвам ви го като човек, прекарал много депресии. Нищо не помага, мислите сами отиват в тази посока без да се усетим отново мислим за критични неща. :(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот кора-бия » 24 Юни 2015, 16:23

И аз тва викам, малко мъжко държание!
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот mix_twix » 29 Юни 2015, 15:41

не винаги става само с мъжко държение, понякога трябват и хапчета. Ако стане такова положението не трявба да се пренебрегва, за да не стаен по-зле, хубаво е да се изпият малко лекарства и да е спокойно всичко :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот кора-бия » 30 Юни 2015, 16:46

mix_twix написа:не винаги става само с мъжко държение, понякога трябват и хапчета. Ако стане такова положението не трявба да се пренебрегва, за да не стаен по-зле, хубаво е да се изпият малко лекарства и да е спокойно всичко :)

Е хубу щом казваш, ама аз съм наясно как стават нещата брат, ти си пий там хапченцата и се радвай на еднорозите които виждаш :lol:
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот Alex_mor » 30 Юни 2015, 17:06

Много познати имам които са точно мъжкари, но от друга страна се оказва, че имат проблеми с нервите и мислите и си пият хапченцата както казваш ти, по-добре така, отколкото да изчаткат тотално и да пострадат и те и околните.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот Bambaa » 01 Юли 2015, 12:30

Alex_mor написа:Много познати имам които са точно мъжкари, но от друга страна се оказва, че имат проблеми с нервите и мислите и си пият хапченцата както казваш ти, по-добре така, отколкото да изчаткат тотално и да пострадат и те и околните.

Мисля, че е по-добре да не се започва с подобни терапии, въпреки че за околните може и да е по-добрият вариант :idea:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот Snejna » 06 Юли 2015, 12:07

Постарайте се да се обградите с положителни хора, те ще ви помогнат да държите лошите мисли надалеч. ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот Bass » 07 Юли 2015, 10:20

Направо на въпроса: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Повече секс, по-студена бира, по-малко сериали и ник'ви разговори с майката на жена ви!
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот Snejna » 07 Юли 2015, 11:19

Bass написа:Направо на въпроса: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Повече секс, по-студена бира, по-малко сериали и ник'ви разговори с майката на жена ви!

Изобщо с всякакви майки, те са противопоказни, а и разговорите с депресираните приятели също не вършат работа.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Мнениеот BeenieGal » 07 Юли 2015, 11:36

Bass написа:Направо на въпроса: Как да избегнем натрапчиви мисли?

Повече секс, по-студена бира, по-малко сериали и ник'ви разговори с майката на жена ви!

Хахх чудна рецепта, че и за нас дамите става :idea: но никаква комуникация със свекито :mrgreen:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron