Изневярата. Дали да простим?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Бихте ли простили изневяра?

Да!
11
19%
Може би, но само ако мъжът си заслужава.
18
32%
Не, не бих простила никога!
19
33%
Не знам...
9
16%
 
Общо гласове : 57

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Pacienti » 03 Ное 2015, 15:11

Slavena написа:
dacka85 написа:Аз мисля,че бих простила, но така ще го разиграя после,че свят ще му се вие и никога няма и да си помисли да повтори същата грешка.

Ти така си мислиш, в едн момент или ще ти мине или ще се разделите.


Така е, при изневяра няма средно положение, който умее забравя, другите се разделят.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Malina » 03 Ное 2015, 16:36

И все пак си мисля, че всеки ще си има едно на ум и занапред, няма как да се прости и да остане в миналото. :geek:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот annamaria » 04 Ное 2015, 12:03

не,не бих я простила в никакъв случай. въпросът за изневярата опира и до това дали въобще ще се разбере за нея. защото стара приказка твърди,че никой мъж или жена не остава само с един мъж или жена завинаги. изневярата рано или късно се случва,въпросът е в това дали ще се разбере от партньора и дали тя е и емоционална, а не само физическа. познавам семейства за които се носят слухове,че единият е изневерил,ама като не можеш да го докажеш подобни неща си остават догадки. със сигурност това семейство си има проблеми,но факта,че са още заедно означава,че изневярата е извършена перфектно без следи и в партньора може да има съмнения,без доказателства обаче. ако една изневяра е системна обаче,място за прошки няма!
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Jully » 04 Ное 2015, 12:16

То какви ли следи може да има, според мен лесно може да се изневери така, че никой да не разбере след това. Въпросът е в самосъзнанието! Ако това ти тежи и искаш да го споделиш, то след това идва трудното. Изневярата определено се случва често в наши дни, а и как няма, след като сме научени от млади да имаме различни сексуални партньори.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Pacienti » 04 Ное 2015, 16:49

Не искам да се правя на моралистка, но не съм изневерявала на мъжа си, не съм разбрала и той да го е правил. Не мога да се закълна, че няма да се случи, но засега не изпитвам нужда. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот kauda » 04 Ное 2015, 17:03

Pacienti написа:Не искам да се правя на моралистка, но не съм изневерявала на мъжа си, не съм разбрала и той да го е правил. Не мога да се закълна, че няма да се случи, но засега не изпитвам нужда. :)

От колко години сте женени? Аз си мисля, че може би след 15 години започва залитането.. :scratchheadblue:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Kaya » 05 Ное 2015, 13:16

kauda написа:
Pacienti написа:Не искам да се правя на моралистка, но не съм изневерявала на мъжа си, не съм разбрала и той да го е правил. Не мога да се закълна, че няма да се случи, но засега не изпитвам нужда. :)

От колко години сте женени? Аз си мисля, че може би след 15 години започва залитането.. :scratchheadblue:

Леле, недей така, че ние ги наближаваме вече. :) Надявам се да не си изневеряваме. Според мен вината за изневярата се крие в този, на който изневеряват. АКо мъжът или жената има всичко вкъщи, няма да тръгне да го търси на друго място.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот dacka85 » 05 Ное 2015, 15:48

Аз съм изневерявала 2 пъти на бивши :oops: . На мъжа си не и не бих никога .
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот Snejna » 05 Ное 2015, 16:09

dacka85 написа:Аз съм изневерявала 2 пъти на бивши :oops: . На мъжа си не и не бих никога .

А такааа! :mrgreen: Той мъжът ти малко страшен ми звучи, и аз не бих му изневерила. :jumpeveryone:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Изневярата. Дали да простим?

Мнениеот dacka85 » 05 Ное 2015, 16:26

Snejna написа:
dacka85 написа:Аз съм изневерявала 2 пъти на бивши :oops: . На мъжа си не и не бих никога .

А такааа! :mrgreen: Той мъжът ти малко страшен ми звучи, и аз не бих му изневерила. :jumpeveryone:

Хахахххааа :lol: Не, не е страшен милия ми той :heartbeating: ! Изневярата е гадна работа и не бих му причинила подобно нещо надявам се и той на мен. Но иначе ако се случи да ми изневери някога мисля, че ще простя.
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта