Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот apostoloff » 03 Мар 2013, 10:01

АНАНАСИ, АНАНАСИ И ПАК АНАНАСИ!

За да се избавите по-бързо от излишните килограми, които са се натрупали през зимата и пролетта, може да си помогнете, като редовно включите в менюто си ананас. Диетолози твърдят, че така само за седмица, можете да се освободите от не по-малко от 3 кг.

Задължително обаче трябва да приемате и повече течности: чай, сокове, минерална вода.

Благодарение на тази витаминозна диета организмът не само се избавя от наднорменото тегло, но и попълва своите запаси от:

- калий, който е необходим за работата на бъбреците и сърцето,
- цинк, който активно участва в поддържането на здравата и чиста кожа,
- магнезий, който е необходим на костната и нервната системи.

През всичкото това време е възможно дори да не спазвате твърде строга диета. Достатъчно е след всяко хранене да изпивате по една чаша сок от ананас, твърдят американски диетолози. Според тях този екзотичен плод способства за разграждането на мазнините и възпрепятства тяхното натрупване, като същевременно доставя на организма и големи количества минерали и витамин С.

Ако при това приемате храната си със зелен чай (а не с бира, вино или лимонада), ще отслабнете още повече и още по- бързо.


АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ
**************************

Апостол Апостолов

www.SuperAstro.net
apostoloff
 
Мнения: 69
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 04:38
Местоположение: София

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот geriva » 04 Мар 2013, 12:04

Точно за ананаса не знаех, че притежава такива свойства. Много рядко си купувам, поради простата причина, че в магазинната мрежа рядко се намират такива, които наистина да стават за консумация-повечето са зелени и доста киселеят. :(
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот winterrose » 05 Мар 2013, 12:10

Най-бързо и лесно ще се избавим с тичане далеч от хладилника :)
Иначе за ананасите и аз не бях чувала, че притежават такива свойства. Доколкото знам, мангото намалява усещането за глад и апетита и според ново проучване е изключително ефективно средство за отслабване и намаляване на телесните мазнини.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот yani4ka » 05 Мар 2013, 12:16

С тридневна детоксикация при пълнолуние съшо се постига добър ефект освен това е здравословно. Три дни само на сокове, може и на леки салатки овкусени само с лимон, без сол и др.
yani4ka
 
Мнения: 34
Регистриран на: 16 Фев 2013, 23:53

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот rossitta » 05 Мар 2013, 16:43

С тридневна детоксикация при пълнолуние съшо се постига добър ефект освен това е здравословно. Три дни само на сокове, може и на леки салатки овкусени само с лимон, без сол и др.

Тази наистина действа. Но аз съм на режим само в деня на пълнолунието. 24 часа само на течности
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот Chillout » 12 Мар 2013, 13:39

За 3 месеца свалих 7кг, и това се случи преди година от тогава съм 48кг и не съм мръднала. На мен лично диетата ми се наложи по здравословни причини, но ето какво не ям - хляб (най-много по една филийка на ден и то на обяд), сладкото е намалено, избягвам всякакви тестени храни -закуски,банички и подобни (не че не си позволявам да ям изобщо), не ям мазно (до такава степен го отказах,че ако ми се предложи мазна храна ми става лошо ако я изям в последствие), въпросните 3 месеца ядох само пилешко месо и риба. Вечер ям салати и гледам яденето ми да приключи до 6-7часа, от там нататък ако огладнея си ям дребни неща.

НО само режим на хранене не става, трябва движение.Ям по 5 пъти на ден, но примерно 3 пъти в седмицата ходя на тренировки по тае бо.Сега като се стопли не е нужно да се затваряте във фитнеса..разходки, тичане на стадиона винаги са по-добрия избор. ;)
Chillout
 
Мнения: 8
Регистриран на: 12 Мар 2013, 13:22

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот Evgenia » 06 Юни 2013, 14:37

Тренирайте! (Какъвто и спорт да изберете, все ще има резултат)
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Яну 2015, 13:44

Изобщо не обичам ананаси :) аз си имам собствена диета, вече съм свалила близо 3кг. за седмица, но не знам дали мога да ги нарека постоянни, защото знаете, че постоянно има мърдане, ако се теглим особено всеки ден. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот Elica » 27 Яну 2015, 16:40

С ананаси и дишане не става, трябва цялостна промяна в режима на хранене !
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как бързо и лесно да се избавим от излишните килограми

Мнениеот qwerryyy » 31 Мар 2015, 14:05

Ехх, ако ставаше лесно, щеше да е чудесно! :) Сега съм на диета, движа се повече, хапвам черен хляб и не ям никакви странични неща и вече съм свалила 2кг.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта