Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Yarost » 20 Юли 2016, 11:29

rabotnata pchela написа:Аз зимата ползвам кокосово масло, лятото директно се мажа със слънцезащитен крем след банята. :mrgreen:

То и лятото се изтощава доста от слънцето. Есента пак си е нужно да се предприемат доста екстри за подхранване.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Gorica23 » 10 Окт 2016, 16:02

Да, лятото свърши и даже според мен, силното слънце нанася повече вреди. Като избледнее тена и се забелязва изхабяването на кожата.
За да живне ще правя комбинирани процедури като пилинг, мезо и др.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Lilly_milly » 11 Окт 2016, 09:18

Зимата за мен е много неприятен сезон не само заради студа, ами и защото кожата ми става груба и се лющи, ако не я мажа постоянно с хидратиращи лосиони.
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Doktoricata » 31 Окт 2016, 11:43

Грижи за кожата трябва да се полагат непрестанно. Ако се съчетаят правилните процедури и козметика, вредите от сезоните и времето се понасят много по-лесно. :)
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот ramimni » 31 Окт 2016, 14:40

При такива проявления няма как да не се грижиш за кожата си. Всеки си познава тялото и неговите особености през всички сезона и си взима мерките.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Neven498 » 02 Ное 2016, 11:08

Аз пък мисля обратното, че проблем е точно това, че не познаваме добре особеностите на кожата си и какво трябва да предприемаме за всеки сезон, за да не се чудим после защо изглежда вяло или пък по-изтощена. А е факт, че има периоди, в които трябва да се отнасяме с повече внимание и повече грижа.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Fancy » 02 Ное 2016, 11:52

Neven498 написа:Аз пък мисля обратното, че проблем е точно това, че не познаваме добре особеностите на кожата си и какво трябва да предприемаме за всеки сезон, за да не се чудим после защо изглежда вяло или пък по-изтощена. А е факт, че има периоди, в които трябва да се отнасяме с повече внимание и повече грижа.


Не само периоди, но и години. След определена възраст грижите са двойни и не говоря за козметични процедури или методи, с които да задържим младостта. А за най-простички начини, които ни помагат да се чувстваме комфортно като не ни е прекалено суха или мазна кожата.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Gorica23 » 25 Яну 2017, 18:36

От миналата година не е писано в темата, но реших да отговоря, защото ще се окаже доста актуална с тази люта зима.
Аз грип изкарах, антибиотик пих и естествено това рефлектира върху тонуса и структурата на кожата ми. Смятам с различни процедури да я освежа.
Замислила съм и мезотерапия да направя.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот отчаяна » 25 Яну 2017, 21:35

Gorica23 написа:От миналата година не е писано в темата, но реших да отговоря, защото ще се окаже доста актуална с тази люта зима.
Аз грип изкарах, антибиотик пих и естествено това рефлектира върху тонуса и структурата на кожата ми. Смятам с различни процедури да я освежа.
Замислила съм и мезотерапия да направя.


Вярно е, че се отразяват тези неща, но чак пък кожата да се влоши много! Ти какво забелязваш? Може да е бледо лицето, но чак да е повяхнало.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот renetka » 31 Яну 2017, 13:32

Тя зимата така добре се е развихрила тази година, че май бая ще се проточи чакането да премине. Грижи си трябват постоянно. А този сезон по-скоро изисква да се набляга повече на лице и ръце, понеже те най-много се излагат на студа и вятъра.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта