Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Ernestina » 28 Мар 2017, 22:01

Случвало ли ви се е след зимата, да имате по-тъмни участъци мъртва кожа около колене , рамене. Т.е. там, където може би предното лято повече ви е ловяло слънце и не са перманентни петна, ами просто мъртва кожа, която трябва някак да падне равномерно. Това с какво се маха? (сигурно не е с теляк, хахаха)
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Gorica23 » 30 Мар 2017, 16:54

Ами да, странното при мен е, че се получава на единият лакът, мажа с кремове, за да я омекотя, но ми вкараха мухата, че може да са гъбички...
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2017, 19:50

Gorica23 написа:Ами да, странното при мен е, че се получава на единият лакът, мажа с кремове, за да я омекотя, но ми вкараха мухата, че може да са гъбички...

Хм, дали е възможно? Ходила ли си на лекар, чак пък гъбички ейт ака по нищото на ръката, не е ли невъзможно почти?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Neven498 » 31 Мар 2017, 11:57

Gorica23 написа:Ами да, странното при мен е, че се получава на единият лакът, мажа с кремове, за да я омекотя, но ми вкараха мухата, че може да са гъбички...


Горице, не се притеснявай. Може да не е нещо сериозно. Има вероятност да са гъбички и със сигурност ще се наложи да идеш на дерматолог. Хубавото е, че медицината е доста напреднала и фармацията, така че ще се оправиш с разни мазила или таблетки. Не се знае къде може да си лепнала гъбички. Навсякъде около нас е много мръсно и на всеки може да се случи. Бих те препратила към една жена, която е лекар-дерматолог и като те прегледа, ще те диагностицира. Ето линк, за да проучиш нещата обстойно - http://www.drkaliasheva.com/services . Сайтът е пълен с много полезна информация и добри съвети при всякакви проблеми.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта