Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Дани » 16 Апр 2011, 18:52

Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?
Дани
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Апр 2011, 23:47

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Radost » 16 Апр 2011, 20:15

О, мъжете да му мислят! На нас, жените, ни е много лесно - просто сменяме кожата... :mrgreen:
Аватар
Radost
 
Мнения: 124
Регистриран на: 30 Мар 2011, 09:31

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот Madame » 12 Май 2011, 14:12

Днес си купих това от една аптека срещу МОЛ Галерия.Миналата година бях изумена от ефекта му.Съдържа напитка и прахчета, които се разтварят в мляко.Горещо препоръчвам на всички, които искат да влязат във форма преди времето на отпуските ;)
Прикачени файлове
elastyn-siluet.jpg
elastyn-siluet.jpg (141.88 KiB) Прегледано 1825 пъти
Аватар
Madame
 
Мнения: 101
Регистриран на: 02 Апр 2011, 20:57

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот huanita » 27 Май 2011, 14:57

Radost написа:О, мъжете да му мислят! На нас, жените, ни е много лесно - просто сменяме кожата... :mrgreen:


Хихихих, точно така, ако нямаме наша си кожа може да си купим нещичко да ни стимулира процесите хихихихих
huanita
 
Мнения: 86
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:39

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот southern_sun » 03 Юни 2011, 15:13

Колежките ми пият таблетки с Каротин, от тях съм чувала, че са много ефикасни за постигането на гладка и свежа кожа. Мисля да пробвам :roll:
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот huanita » 21 Юни 2011, 10:58

Относно пиенето на нещо за хубава кожа....аз пия хиалурон и колаген, изписа ми ги един ортопед заради болки в крака и заради една става която ме мъчи...Значи 30 дни по-късно крака все така си ме боли, но кожата ми е завидна, уникааална:)))
huanita
 
Мнения: 86
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:39

Как да се грижим за кожата през зимата?

Мнениеот micky » 04 Окт 2011, 09:23

Как да подготвя кожата си за зимният период и какво ще е подходящо да използвам за лицето си?
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот qproin » 27 Окт 2011, 22:55

huanita написа:Относно пиенето на нещо за хубава кожа....аз пия хиалурон и колаген, изписа ми ги един ортопед заради болки в крака и заради една става която ме мъчи...Значи 30 дни по-късно крака все така си ме боли, но кожата ми е завидна, уникааална:)))

Тук се заинтригувах, не знаех че може да се пие колаген. Дай повече инфо.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот qproin » 27 Окт 2011, 22:58

Самата пролет страшно много предразполага за доброто настроение, а то според мен се отразява и на външния ни вид. Проблемът може би идва от няколко килограма в повече, които сме натрупали.Но той се решава с купищата пресни плодове и зеленчуци, които излизат през пролетта. Повече витамини, разходки и здравословно хранене бързо ще ни върнат във форма, и ако направим и няколко посещения на солариум май ще се получи. Не знам за вас, но след зимата аз съм толкова бяла, че трудно се понасям.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Как да възстановим кожата и тялото си след дългата зима?

Мнениеот valiart » 27 Окт 2011, 23:39

Серия възстановителни масажи. Цялото тяло се ексфолира, преди това се прави вибромасаж във вана с мляко или етерични масла. След есфолирането с масажни движения се вкарват в кожата масла според нуждите й. Може да има и затоплящ ефект самия крем. След като се остави да действа определеното време според типа се измива или се оставя без да се налага да се отмие. И след всичко това, няма как просто,да не се радвате на хубава кожа:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта