ЕКЗОДЕРИЛ-срещу гъбички

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Re: ЕКЗОДЕРИЛ-срещу гъбички

Мнениеот diana199406 » 28 Юни 2013, 21:25

Имах опасения за гъбички на двата палеца на краката.Отидох на лекар и ми изписа Екзодерил.От както почнах да го използвам (вече седмица и нещо) ноктите ми пожълтяха,стахана твърди и още по-зле изглеждащи и от преди.Как действа при вас? Опасявам се вече,че не е било гъбички и напразно са ми изписали този продукт.Мисля,че ми дойде твърде силен.Четох по-горе в коментарите,че се използвал само една седмица,но при положение,че гъбичките се лекуват с месеци........те са толкова упорити!
Единият ми нокът на палеца иска дори да пада.Ако падне да слагам ли от екзодерила на новия нокът? :?
I lick the gun when I'm done 'cause I know that revenge is so sweet,so sweet..
diana199406
 
Мнения: 40
Регистриран на: 23 Фев 2013, 15:49

Re: ЕКЗОДЕРИЛ-срещу гъбички

Мнениеот vasilivanov » 02 Авг 2013, 19:25

Dr Violina Todeva написа:Ефект със сигурност има 8-)!

kakви хапове да пия,имам и псориазис.10 години ходене по мъките,останах без нокти и на ръцете и краката.дал съм над 2500лв. за мазила и лекарства.направо съм отписан,пробвах ексодерил и стана още по зле.....
vasilivanov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Авг 2013, 19:13

Re: ЕКЗОДЕРИЛ-срещу гъбички

Мнениеот lilidjosa85 » 15 Ное 2013, 13:25

Искам да попитам дали мога да ползвам екзодерил при отлепен нокът(частично) на палеца на ръката!!!И някой ако имал подобен проблем моля да сподели на какво може да се дължи това отлепване и какви продукти могат да се използват в такива случай
lilidjosa85
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Ное 2013, 13:20

Re: ЕКЗОДЕРИЛ-срещу гъбички

Мнениеот Dr Violina Todeva » 03 Фев 2014, 13:33

lilidjosa85 написа:Искам да попитам дали мога да ползвам екзодерил при отлепен нокът(частично) на палеца на ръката!!!И някой ако имал подобен проблем моля да сподели на какво може да се дължи това отлепване и какви продукти могат да се използват в такива случай

Здравейте, Lilidjosa85!

Причините за отлепен нокът могат да са различни. Не е необходимо да се касае за гъбички. Ако искате приложете снимка, за да Ви бъда по-полезна!

С уважение,
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Предишна

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта