Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Снежана » 08 Окт 2012, 14:08

Fute написа:Коментира се, че е процедура, която спомага запазването на една добра хигиена на мъжкия член и подпомага профилактиката на доста болести. Не е много популярна в България, макар, че май набирала скорост като мода. Но кой знае. :mrgreen:

Когато мъжът е мърляч, ако ще й целия да си го отреже пак мърляч ще си остане. Аз лично не подкрепям обрязването, ако религията ти го изисква -ОК, ама чак пък модаааааа
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:34

Аз лично не бих се подложил на това, може би ако е от малък свикваш, но вече като си по-голям немога да си представ, то постоянно ще те дращи и дразни :D
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Violetta » 25 Яну 2016, 21:46

Пак е тръгнало като мода, но е пълна глупост, ако 2-3 месеца стоиш превързан, само и само заради някаква прищявка. Но сексът е по-добър, да!
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот silver933 » 26 Яну 2016, 10:26

Ненормални моди са това. :) Да си изрязваш част от тялото незнайно защо, то има племена, където и жените обрязват, ама и това не е нормално нали? След като Всевишния е решил, че трябва да го има то си го има. Аз не знам какво може да попречи, особено пък при ерекция то няма някакви кожи излишни там... :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот mangusta » 26 Яну 2016, 12:10

Violetta написа:Пак е тръгнало като мода, но е пълна глупост, ако 2-3 месеца стоиш превързан, само и само заради някаква прищявка. Но сексът е по-добър, да!

ооо изцяло зависи от самите умения на партньора, не променя чак толкова самият полов орган!
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот zagrijena » 25 Фев 2016, 17:33

Аз не съм била с обрязан, но защо секса да е по-добър? Махането на една кожичка с какво го подобрява не мога да разбера?
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 04:54

Моят приятел е обрязан (не знам защо, не е мюсюлманин :smile: ) и това е най-добрият партньор, с когото съм била, но не знам дали е от този факт или си е до човек и умения. Аз от толкова време съм с него, че даже бях забравила как изглеждат необрязаните пениси :lol: с онази кожичка, без която според мен е по-добре и по-хигиенично.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот pravilno » 12 Мар 2016, 11:46

rose_92 написа:Моят приятел е обрязан (не знам защо, не е мюсюлманин :smile: ) и това е най-добрият партньор, с когото съм била, но не знам дали е от този факт или си е до човек и умения. Аз от толкова време съм с него, че даже бях забравила как изглеждат необрязаните пениси :lol: с онази кожичка, без която според мен е по-добре и по-хигиенично.


А кое му е хигиеничното на обрязването? Знам, че и от тази гледна точка го правят, но за мен не е така. Всичко е изложено на всякакви влияния, докато кожата предпазва малко или много и при добра хигиена няма проблем.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Neven498 » 12 Мар 2016, 12:27

zagrijena написа:Аз не съм била с обрязан, но защо секса да е по-добър? Махането на една кожичка с какво го подобрява не мога да разбера?

забавяло неговия оргазъм :)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Клъц, клъц...обрязване ;) ;)

Мнениеот Kremiliya » 12 Мар 2016, 13:14

Neven498 написа:
zagrijena написа:Аз не съм била с обрязан, но защо секса да е по-добър? Махането на една кожичка с какво го подобрява не мога да разбера?

забавяло неговия оргазъм :)

Демек за него по-малък кеф! :) АКо един мъж прави редовно секс е достатъчно издръжлив дори и необрязан :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта