Склонни ли сте да си купувате...музика?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Изабел » 06 Фев 2012, 16:52

Не съм склонна да купувам защото от един албум може да ме кефят само 2-3 песни.Предпочитам да си платя и да изтегля от нета това което искам,както е в Англия напр.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Memento » 06 Фев 2012, 18:12

Изабел написа:Не съм склонна да купувам защото от един албум може да ме кефят само 2-3 песни.Предпочитам да си платя и да изтегля от нета това което искам,както е в Англия напр.


Според мен въпроса беше по-скоро дали изобщо даваме пари за музика или предпочитаме да си я свалим безплатно от интернет. А това за което говориш го има и тук и навсякъде по-света, не е само в Англия.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Изабел » 06 Фев 2012, 18:56

Memento написа:
Изабел написа:Не съм склонна да купувам защото от един албум може да ме кефят само 2-3 песни.Предпочитам да си платя и да изтегля от нета това което искам,както е в Англия напр.


Според мен въпроса беше по-скоро дали изобщо даваме пари за музика или предпочитаме да си я свалим безплатно от интернет. А това за което говориш го има и тук и навсякъде по-света, не е само в Англия.


аз съм сваляла и свалям все още защото 1.приемам го за нещо нормално,щом плащам нет мога да го ползвам на макс 2.не знам на кого 3.след като може без пари...4.ако трябва да плащам-ще плащам.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Pipilota » 17 Мар 2015, 14:43

Не знам дали бих си купила, сякаш не, толкова сме се научили, че музиката е безплатна и не бих се съгласила да я купувам.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Lollipop » 17 Мар 2015, 15:11

Не, разбира се, не бих си купувала музика, след като има начини да си я осигуря безплатно :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот m0n4eto » 31 Мар 2015, 12:21

бих отишла на концерт, ама да си купя диск... не. ползвам платена събскрибшън услуга, за да слушам музика на лаптопа и телефона си обаче, идеално е! ;)
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Snejna » 31 Мар 2015, 12:57

С този интернет и всичко останало в момента не мисля, че някой би тръгнал да си купува CD, a и виждаме, че хич не е надежден преносител и след години стават само за коша.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Локумът » 02 Апр 2015, 10:40

Е, да бих си купил, ако е наистина нещо велико, но като цяло предпочитам да си сваля музиката, евентуално бих се навил да си купя онлайн някаква музика, за да мога да я кача на нещо по-издръжливо от CD :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот Rali_hr » 07 Май 2015, 18:36

Локумът написа:Е, да бих си купил, ако е наистина нещо велико, но като цяло предпочитам да си сваля музиката, евентуално бих се навил да си купя онлайн някаква музика, за да мога да я кача на нещо по-издръжливо от CD :)

Да, това е добър вариант. Иначе аз съм купувала музика преди повече от 15 години, тогава това беше избора, но вече нищо не е слушаемо, дисковете са развалени.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Склонни ли сте да си купувате...музика?

Мнениеот RokliOnline » 07 Май 2015, 19:31

Разбира се, че бих си купила музика. Така показваш уважение към любимия изпълнител и му помагаш да се развива.
RokliOnline
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Май 2015, 19:18

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron