9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот fawla » 08 Мар 2017, 17:04

За мен пролетта е времето, в което да се заема и с някой приятен спорт, с разходки, с пикници навън, времето е страхотно, не е горещо както е лятото и е идеално за преживявания на открито.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот m0n4eto » 09 Мар 2017, 15:44

От тези идеи най-ми допада разходката сред природата и освежаването на прическата. Съвсем биха подобрили пролетното ми настроение. :mrgreen: :grin: :smile:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот Malina » 09 Мар 2017, 17:05

Нещо,което задължително да правя лятото няма или на пролет или когато и да е там, не се чувствам чак толкова зле след зимата,може би защото всички сезони ми понасят добре и се чувствам еднакво комфортно и почти не променям начина си на живот през сезоните, като изключим това, че не ходя на море през зимата. :lol: Иначе всичко останало го правя постоянно
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот nefertiti » 12 Апр 2017, 15:06

За мен пролетта е времето, в което решавам да увелича спортните занимания и да подобря грижата за външния си вид. Имам нужда от тонизиране след зимата и от разкрасяване. Най-обичам през пролетта да се чувствам красива, весела, щастлива. :mrgreen: Просто през всеки друг сезон е различно някак си.. За това съм решила повече активност, някоя друга процедурка за кожата на лицето или промяна във визията + някоя нова рокличка. :smile: Комбинацията от всичко ми е най-доброто ми решение за пролетта. :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот Stark » 12 Апр 2017, 15:54

За мен пролетта е време също за промяна, започвам да правя по-различни неща, да излизам повече,пикници, свещи с приятели, ходим на повече екскурзии и това ме кара да се чувствам добре.
Прпоблеми с фигурата нямам така че не ми трябват там драстични промени :)
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот Malina » 15 Юни 2017, 15:14

На мен пролетта ми е любимия сезон, започва времето, в което си правя големи разходки, излизам често с приятелки, а вече излизаме и с бебетата, разхождаме се, спортуваме на открито.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот Jully » 16 Юни 2017, 10:59

в началото на пролетта ми е по-трудно, а и тази година май пролетта продължава и сега. Чак в момента усещам топлината вече и започвам да изпитвам желание да правя различни неща. Започнах сутрин рано да правя гимнастика, а вечер ходим в парка до нас с колелетата и децата. Приятно си прекарваме и това ни кара да се чувстваме добре.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот vanusha » 16 Юни 2017, 14:26

Може би само за мен нямат значение сезоните, харесвам всички и почти не си променям режима, независимо какво е времето навън. :) не ме интересува зима ли е лято ли е. Правя едни и същи неща, харесва ми рутината. :) даже и 10 неща, които да има да направя през пролетта, пак няма да ги направя.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта