9 неща, които трябва да направиш през пролетта

9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот rossitta » 21 Мар 2013, 14:13

spring.jpg
spring.jpg (6.17 KiB) Прегледано 4252 пъти
1. Екипирай се с любимия клин и маратонките и потичай сред природата. Ако досега студът е бил пречка да бягаш на открито, скоро няма да имаш подобни оправдания.
2. Инициирай ревю по бански. Все пак идва летния сезон. Можеш да си поканиш и публика, но само отбрана (т.е. гаджето). Припомнете си вълнуващите моменти от предходното лято и се заредете с положителни мисли за предстоящите…
3. Освежи гардероба си. Изхвърли всичко, което не си носила от година или което е протрито, избеляло, сдобило се с дупка. Сложи пролетните дрехи на първа линия (готови за подвизи).
4. Постави дебела преграда между себе си и пролетната умора, като включиш зелени храни (спанак, лапад, коприва и др.) Приемай достатъчно витамини и разкарай мазните и нездравословните храни от менюто си.
5. Наруши точка 4, но само еднократно (може и два пъти). Покани приятелки на вечеря, вземете бутилка вино и се поглезете с отбрани ястия. Ако времето позволява, седнете навън…в някоя раззеленена градина...
6. Организирай екскурзия или просто разходка извън града. Вземи приятелките, или гаджето, а може и всички. Не забравяй фотоапарата и слънчевите очила.
7. Потърси идеи за лятната отпуска. Това ще те амбицира да работиш усилено сега, за да можеш през лятото да си почиваш заслужено.
8. Носи доброто си настроение навсякъде със себе си
9. Освежи косата си. Знаеш как се чувства една жена, когато излезе от фризьорския салон… Пролет е! Поглези се! Освежи косата си с нов тон, нова прическа или просто едни палави къдрици…
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот rora » 22 Мар 2013, 14:15

Свежи идеи, но още е рано за ревю по бански...Зимата ни е лепнала малко целулит... а и кожата ни е бледа и бяла...Според мен първо трябва да се погрижим малко за себе си и после да мислим за банските. Иначе съм "ЗА" разходКИТЕ....
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот Evgenia » 29 Мар 2013, 14:05

Освен това, през пролетта трябва да отделим специално внимание на кожата и косата си, за да изглеждат здрави и свежи. Зимата определено си оказва влиянието и изтощава!
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот ninars » 09 Апр 2013, 13:45

Тема за настроение ;) Можем да кажем сбогом на отрицателните емоции, да спортуваме и да правим по-дълги разходки, когато времето е слънчево. Можем по – честичко да се глезим със сладолед. :P
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот IVRO » 09 Апр 2013, 14:44

10. Да си направим пикник или барбекю на открито!
Пикника и барбекюто на открито са едновременно вкусни и полезни занимания. Затова не е зле да се възползваме от хубавото време и необятната зелена шир, за да си спретнем забавен и вкусен неделен следобед с приятели.
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот mimeto90 » 17 Фев 2017, 17:57

Преписвам си го и задължително ще се ръчкам да изпълня всичките точки :grin: !
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот Pipilota » 20 Фев 2017, 13:43

Аз не си възлагам големи надежди и задачи за пролетта, естествено имам нужда от въздух и хич не си го поставям като цел. ;) бански няма да показвам, а и нямам, но разходката сред природата, дълго пътуване, разчистване на оворени прозорци, да виждам как летят прашинки на блестящото слънце, да дишам свеж хладен въздух... обожавам!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот Kaya » 20 Фев 2017, 16:33

Pipilota написа:Аз не си възлагам големи надежди и задачи за пролетта, естествено имам нужда от въздух и хич не си го поставям като цел. ;) бански няма да показвам, а и нямам, но разходката сред природата, дълго пътуване, разчистване на оворени прозорци, да виждам как летят прашинки на блестящото слънце, да дишам свеж хладен въздух... обожавам!

Но пък признай си, да имаше кой друг да чисти, докато ти се любуваш на прашинките, не е ли по-хубаво? :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот mangusta » 27 Фев 2017, 17:22

Вече почнах с разходките :grin: , само това да изпълня пак е доволно!
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: 9 неща, които трябва да направиш през пролетта

Мнениеот Rali_hr » 06 Мар 2017, 16:47

Този уикенд дългия, така хубаво се разходихме, за първи път изкачвах малко планина, ходихме до хижа Рай, такова приятно изживяване, очаквах много повече да се изморя, но се справих! Но сега имам жестока мускулна треска... :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта