Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот bistra82 » 11 Май 2012, 12:35

Здравейте,
моля да ми кажете от къде бих могла да си закупя растението Гинко Билоба?
Благодаря ви предварително!
bistra82
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Май 2012, 12:32

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот teddy » 11 Май 2012, 13:00

bistra82 написа:Здравейте,
моля да ми кажете от къде бих могла да си закупя растението Гинко Билоба?
Благодаря ви предварително!

Прегледайте темата по-назад, защото една дама предлагаше дръвчета Гинко Билоба :roll:
Иначе има много хранителни добавки, които подобряват паметта и повишават концентрацията. На мен специално ми е по-лесно да си купя капсули и да ги пия. И тъй като краката, и ръцете ми винаги са студени, което говори за лошо оросяване, съм си купила Гинко Билоба на Валмарк - пия по 1 капсула на ден и се чувствам добре.
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот zida » 14 Май 2012, 21:51

Izvinete, 4e pi6a na latinica, obadete mi se na tel. 0899805632 za rastenieto GINKO BILOBA.
zida
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Апр 2012, 23:30

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот mecana » 15 Май 2012, 10:05

zida написа:Izvinete, 4e pi6a na latinica, obadete mi se na tel. 0899805632 za rastenieto GINKO BILOBA.

Точно вчера стана въпрос за дръвчетата Гинко Билоба, които предлагате :) Казала съм на няколко приятелки и те се заинтересуваха, а ще кажат и на други техни познати, така че ще им дам направо вашия номер, ако наистина проявят интерес да си купят.
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот zida » 15 Май 2012, 17:31

Благодаря ви, освен номер 0899805632,който ми е основен, може да ми позвъните за фиданки Гинко Билоба и на номер 0882068700, но понякога този телефон не е в мен.
zida
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Апр 2012, 23:30

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот rony_80 » 04 Юни 2012, 15:29

В аптеките се предлага един билков чай Фитолек Гинко и 20 филтърчета струват около 4 лева. Съдържа листа от Гинко билоба, Мента, Зелен чай и Стевия. На мен лично ми действа много добре :) Като прибавим и факта, че се препоръчва за студени крайници, а аз винаги съм със студени ръце и крака, въобще не се замислих и направо си го купих.

Phytolek-Ginko.jpeg
Phytolek-Ginko.jpeg (1.69 KiB) Прегледано 1365 пъти
rony_80
 
Мнения: 56
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:25

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот Камелия » 27 Юли 2012, 16:31

rony_80 написа:В аптеките се предлага един билков чай Фитолек Гинко и 20 филтърчета струват около 4 лева. Съдържа листа от Гинко билоба, Мента, Зелен чай и Стевия. На мен лично ми действа много добре :) Като прибавим и факта, че се препоръчва за студени крайници, а аз винаги съм със студени ръце и крака, въобще не се замислих и направо си го купих.

Phytolek-Ginko.jpeg

Колко време го използва и какъв беше ефекта?
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот zida » 01 Авг 2012, 23:35

Имам в изобилие Гинко Билоба, тъй като продавам листа за чай, семена и самото растение, но въпреки това пиех чая самопрез зимните месеци. Прочетох,че е добре да се пие и целогодишно и вече правя така. Много ефикасен чай - чист и без странични ефекти като хапчетата. Пробвайте!!! - http://zdrave.rozali.com/bilki/p11485.html
zida
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Апр 2012, 23:30

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот Ann » 04 Авг 2012, 14:39

zida написа:Имам в изобилие Гинко Билоба, тъй като продавам листа за чай, семена и самото растение, но въпреки това пиех чая самопрез зимните месеци. Прочетох,че е добре да се пие и целогодишно и вече правя така. Много ефикасен чай - чист и без странични ефекти като хапчетата. Пробвайте!!! - http://zdrave.rozali.com/bilki/p11485.html

Чувала съм само за полезните му свойства, но лично аз не съм пробвала Гинко билоба под никаква форма.
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Помагат ли някои лекарства за подобряване на паметта?

Мнениеот Силвия Бояджиева » 01 Ное 2012, 21:07

southernsun написа:
vali4ka написа:Аз питам дали действат :shock:

Незнам да има някой, който да ти отговори категорично на въпроса с Да или Не! Според мен всяко лекарство ти действа до толкова до колкото ти приемеш, че ти действа. Ако ти пиеш лекарства за подобряване на паметта за да почувстваш подобрение просто трябва да спреш да мислиш, че имаш проблем.



Ами няма как да забравиш ,че имаш проблем когато си е на лице - аз например много забравям как да спра да го мисля като се случва постоянно в ежедневието ми. Когато човек е натоварен с прекалено много неща е нормално да се случи това и евентуално да се вземат някакви мерки.
Жената с характер ,плаши слабите мъже, но подлудява силните !
Аватар
Силвия Бояджиева
 
Мнения: 108
Регистриран на: 17 Яну 2012, 19:17

ПредишнаСледваща

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта