Издирвам доктор Станчева

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Издирвам доктор Станчева

Мнениеот ZAGORA » 01 Апр 2013, 20:34

Много бих желала да ми посочите някакъв адрес /емеил,скайп или телефон/на доктор Недялка Тенева Станчева -общопрактикуващ лекар от Стара Загора.Ще ви бъда много признателна.Търся я от доста време.
ZAGORA
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Апр 2013, 20:25

Re: Издирвам доктор Станчева

Мнениеот Evgenia » 02 Апр 2013, 15:32

Много бих желала да ми посочите някакъв адрес /емеил,скайп или телефон/на доктор Недялка Тенева Станчева -общопрактикуващ лекар от Стара Загора.Ще ви бъда много признателна.Търся я от доста време.
Мисля, че д-р Станчева вече не практикува. От две, три години е в пенсия.
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Издирвам доктор Станчева

Мнениеот ZAGORA » 03 Апр 2013, 21:05

Още веднъж се обръщам към вас с молба да ми бъде даден някакъв адрес или телефон на доктор Станчева.Тя е моя съученичка и бих желала да се свържа с нея.
ZAGORA
 
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Апр 2013, 20:25

Re: Издирвам доктор Станчева

Мнениеот geriva » 03 Апр 2013, 21:09

Опита ли да я откриеш във Фейсбук?
Друга идея- звъниш на услуги, мисля, че имаха право да ти дадат стационарен телефон, ако въпросната лекарка има кабинет.
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Издирвам доктор Станчева

Мнениеот zadari70 » 03 Май 2014, 09:19

Или отивате в здравната каса и молите за адрес или телефон.Знам къде живее, малко трудно за обяснение защото не знам имената на улиците.Блокът е панелен и се намира на ъгъла на Столетов и улицата успоредна на улицата , където се намира входа на болницата/бариерата/.Пада се следващата и пресечка.Блокът е от дясна страна . ако стоите с гръб към Аязмото.Поздрави
zadari70
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Май 2014, 09:05


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта