Как се храните? Какви неща ядете?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот moni.sparrow » 26 Дек 2014, 15:41

да си призная опитвам да се ограничавам от гадости, но има моменти, в които не мога да не се разпусна, като стана дума за мекички се сетих, тъй като скоро ми се доядоха, но се въздържах, обаче сега по празниците няма да мога! :) :)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот Lollipop » 29 Дек 2014, 11:14

moni.sparrow написа:да си призная опитвам да се ограничавам от гадости, но има моменти, в които не мога да не се разпусна, като стана дума за мекички се сетих, тъй като скоро ми се доядоха, но се въздържах, обаче сега по празниците няма да мога! :) :)

Оф, тези празници, съсипват ме! :) Отгоре на всичкото сме 10 дена на гости на свеки и познайте за какво угаждане и ядене става въпрос, защото синчето ѝ се нуждае от храна! Казала съм, че като се приберем минаваме на целогодишна диета! :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот mix_twix » 29 Дек 2014, 16:53

Ми всичко ям изобщо не подбирам, само гледам да не ям салами, че там има всичко и ме е гнус малко :Р
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот Lili_pili » 16 Мар 2015, 11:55

Ям от всичко и хич не се притеснявам, не мисля, че ограничаването ще ме спаси от каквото и да е било ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот dinkog » 22 Мар 2015, 10:47

От малък съм вегетарианец, вече над 25г. не ям никакво месо и се чувствам много добре, ограничил съм изобщо животинските продукти до минимум, но понякога си позволявам да ям кашкавал или кисело мляко, особено с овесени ядки. :roll: Мисля, че това е нормалното хранене за човека, не бива да се затлачваме с месо и тежки храни.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот qwerryyy » 22 Мар 2015, 11:41

dinkog написа:От малък съм вегетарианец, вече над 25г. не ям никакво месо и се чувствам много добре, ограничил съм изобщо животинските продукти до минимум, но понякога си позволявам да ям кашкавал или кисело мляко, особено с овесени ядки. :roll: Мисля, че това е нормалното хранене за човека, не бива да се затлачваме с месо и тежки храни.

Не усещаш ли някаква липса и с какво се храните, главно с картофи и ориз ли? На нас ни е много трудно да сехраним по време на пости да речем, а се стараем поне последната седмица да спазваме пост, тогава все сме на маруля, маслини, ориз и картофи! :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот Kaya » 24 Мар 2015, 11:38

Вече за пореден път се убеждавам, че наистина е много важно да се внимава какво се хапва! :) Защото дори и от едни яйца можем да си докараме жестоки проблеми, а и количествата не са за пренебрегване!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот Krum » 03 Яну 2017, 12:24

Уж на приказки все внимаваме, ама по празниците забравихме за тея неща, сега още храносмилам от Коледа. :lol: Иначе горе долу менюто ми напоследък е следното "закуска - сандвич с яйца или с шунка', обяд: яйца със салата и 2 филии черен хляб, или месо със салата, без хляб. :D за вечеря някакво ядене, без хляб.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот mix_twix » 03 Яну 2017, 15:01

dinkog написа:От малък съм вегетарианец, вече над 25г. не ям никакво месо и се чувствам много добре, ограничил съм изобщо животинските продукти до минимум, но понякога си позволявам да ям кашкавал или кисело мляко, особено с овесени ядки. :roll: Мисля, че това е нормалното хранене за човека, не бива да се затлачваме с месо и тежки храни.

Браво! И аз от скоро почнах така много голямо внимание да обръщам на храненето, преди бях каквото сваря, що годе снякакваи граници. Сега с вегетарианско меню се чувствам супер,но ям месо поне 2 пъти седмично.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как се храните? Какви неща ядете?

Мнениеот fawla » 04 Яну 2017, 10:41

Аз се храня обичайно за нашите ширини, не правя нещо по-специално, нито подбирам продуктите кой знае колко. Вземам си това,което ми хареса,а и живея сама, така че често си купувам и готови неща, за да не си губя времето в готвене.
Любими са ми пилешки супи, сандвичи, мусака, картофи с кюфтенца печени. :razz:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron