Напукани пети - някаква идея за терапия

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Tinki » 02 Фев 2015, 18:06

Вчера видях в аптеката някакъв нов гел за крака. Обясниха ми там, че бил страшно добър, защото съдържал пробиотици. Те не се ли използваха само в лекарствата?
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Mamacita » 03 Фев 2015, 11:01

Tinki написа:Вчера видях в аптеката някакъв нов гел за крака. Обясниха ми там, че бил страшно добър, защото съдържал пробиотици. Те не се ли използваха само в лекарствата?

Е, явно не пречи този гел да е лекарствен продукт, както тези за болка, например Фастумгел :!: :roll:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Tinki » 03 Фев 2015, 12:07

Mamacita написа:
Tinki написа:Вчера видях в аптеката някакъв нов гел за крака. Обясниха ми там, че бил страшно добър, защото съдържал пробиотици. Те не се ли използваха само в лекарствата?

Е, явно не пречи този гел да е лекарствен продукт, както тези за болка, например Фастумгел :!: :roll:


Да, от лечебната козметика. Ще го пробвам и ще кажа дали има резултати :)
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Kaya » 04 Фев 2015, 11:55

Кремове има много за напукани пети, аз сега съм добре, пък лятото ще има да го мисля, мисля да пробвам със зехтин вечер да се мажа, ама много мразя да ми е мазно по краката и по ръцете, аз затова все със суха кожа ходя.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Tinki » 04 Фев 2015, 13:11

Tinki написа:
Mamacita написа:
Tinki написа:Вчера видях в аптеката някакъв нов гел за крака. Обясниха ми там, че бил страшно добър, защото съдържал пробиотици. Те не се ли използваха само в лекарствата?

Е, явно не пречи този гел да е лекарствен продукт, както тези за болка, например Фастумгел :!: :roll:


Да, от лечебната козметика. Ще го пробвам и ще кажа дали има резултати :)


взех си го, в аптеката видях още техни продукти, оказа се, че всичките им серии са с пробиотичен състав. почвам да се мажа от тази вечер, ще видим :)
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Rali_hr » 04 Фев 2015, 13:26

Kaya написа:Кремове има много за напукани пети, аз сега съм добре, пък лятото ще има да го мисля, мисля да пробвам със зехтин вечер да се мажа, ама много мразя да ми е мазно по краката и по ръцете, аз затова все със суха кожа ходя.

и аз много мразя да се мажа, винаги когато си намажа ръцете после бързо се бърша в кърпите, а за краката да не говорим!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Tinki » 06 Фев 2015, 17:48

Rali_hr написа:
Kaya написа:Кремове има много за напукани пети, аз сега съм добре, пък лятото ще има да го мисля, мисля да пробвам със зехтин вечер да се мажа, ама много мразя да ми е мазно по краката и по ръцете, аз затова все със суха кожа ходя.

и аз много мразя да се мажа, винаги когато си намажа ръцете после бързо се бърша в кърпите, а за краката да не говорим!


Този, който си взех засега няма такъв ефект при мен, веднага попива и краката ми са през целия ден меки. Не съжалявам, че си го взех ако искаш мога да ти пратя да го видиш.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Alexandrina » 09 Фев 2015, 14:58

Tinki, е хайде кажи и ние да се възползваме от този крем, стига само ни го хвали :D
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Tinki » 09 Фев 2015, 15:53

Alexandrina написа:Tinki, е хайде кажи и ние да се възползваме от този крем, стига само ни го хвали :D


Разбира се, хубавите неща трвяба да се споделят - Lavilin foot repair се казва, както вече казах има го в аптеките. ;)
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Напукани пети - някаква идея за терапия

Мнениеот Alexandrina » 10 Фев 2015, 12:41

Тинки, много си щедра :D благодаря, ако наистина е качествен бих дала малко повече пари за крем
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

ПредишнаСледваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта