Поглезете се с вегетариански хайвер...:)

Подходящи рецепти, споделен опит и съвети, начин на живот

Re: Поглезете се с вегетариански хайвер...:)

Мнениеот zagrijena » 26 Май 2016, 13:47

Ако се минат на блендер семената, ще стане. Всеки му харесва различни неща, като се прибави зехтин, чесън и някои други нещица и може да се получи нещо от цялата бъркотия :lol: . Просо не съм опитвала, даже не знам какъв му е вкуса. Човек като има фантазия и експериментира с вкусовете се получават интересни комбинации.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Поглезете се с вегетариански хайвер...:)

Мнениеот Anka » 26 Май 2016, 16:16

Не мисля, че ще се получи, по-скоро хайвера вегетариански се разбира като пастет, хумуса е идеален :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Поглезете се с вегетариански хайвер...:)

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2016, 11:24

Интересно ми звучи, с киноа и просо също мое да се направи някой хайвер, с малко песто за вкус и айде :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Поглезете се с вегетариански хайвер...:)

Мнениеот Mon_ton » 01 Юни 2016, 12:41

Определено звучи много добре да се направи някакъв вегетариански хайвер, той по-скоро за мазане. Но му трябва мисля, някой хубав силен вкус, какъвто има хайвера, или по-скоро аромат. ;) Може би с трюфелото олио ще стане яко. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Поглезете се с вегетариански хайвер...:)

Мнениеот donni » 07 Юни 2016, 10:27

Mon_ton написа:Определено звучи много добре да се направи някакъв вегетариански хайвер, той по-скоро за мазане. Но му трябва мисля, някой хубав силен вкус, какъвто има хайвера, или по-скоро аромат. ;) Може би с трюфелото олио ще стане яко. :)


Къде мога да го намеря това трюфелно олио? Видях една рецепта, в която се използва, и все не мога да го намеря.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Предишна

Назад към Вегетарианци и вегани

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта