Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Kaya » 20 Окт 2015, 09:23

Наистина могат да се намерят много идеи и т.н. :) Но въпросът е там, че наистина и сръчност трябва и доста материали, но пак е много по-добре отколкото да се купува всичко на готово. Дори и сами да си направите някой шкаф може да ви коства много по-малко пари. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Snejna » 29 Окт 2015, 17:08

Kaya написа:Наистина могат да се намерят много идеи и т.н. :) Но въпросът е там, че наистина и сръчност трябва и доста материали, но пак е много по-добре отколкото да се купува всичко на готово. Дори и сами да си направите някой шкаф може да ви коства много по-малко пари. :)

Да, на мен много ми харесват декори и прочие направени с филц да речем, има страхотни идеи които могат да освежат жилището ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Jully » 02 Ное 2015, 14:24

Всичко заивиси от това, кое ни харесва, аз лично не обичам плътните завеси, обичам да влиза светлина и много свежест у нас, когато прозорците ми са така натежали направо се депресирам.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот mimeto90 » 02 Ное 2015, 14:35

Jully написа:Всичко заивиси от това, кое ни харесва, аз лично не обичам плътните завеси, обичам да влиза светлина и много свежест у нас, когато прозорците ми са така натежали направо се депресирам.

Донякъде е така, затова аз харесам двойните корнизи, понеже не си падам по щорите, а е готино да имаш и по-плътни и по-тънки завеси ;) Разбира се не е най-икономичният вариант, но е опция ;)
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Lisica » 02 Ное 2015, 16:11

завесите хич не са икономични, цените на пердетата са убиец, затова сякаш щорите са най-изгодни. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Snejna » 02 Ное 2015, 16:50

Lisica написа:завесите хич не са икономични, цените на пердетата са убиец, затова сякаш щорите са най-изгодни. :)

Но щорите, особено по-евтините са като за офис :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот BeenieGal » 02 Ное 2015, 17:34

Snejna написа:
Lisica написа:завесите хич не са икономични, цените на пердетата са убиец, затова сякаш щорите са най-изгодни. :)

Но щорите, особено по-евтините са като за офис :)

Да, така е, но и много зависи от обстановката, има едни щори, които са много евтини, те представляват едни дървени пръчки, мисля нашите от Практис ги взимахме, много добър избор смятам направихме, разгледай ги ;)
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Malina » 02 Ное 2015, 19:50

Ха, звучат супер тези щори, те бяха доста модерни на времето. :) Защото новите от евтиния вариант алумилиеви ли са какви са точно като в кабинет и не са удачни. А тези вертикалните са доста скъпи.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Rali_hr » 05 Ное 2015, 15:38

на мен никой вариант на щорите не ми харесва, предпочитам пердетата, а по вторите употреби могат да се намерят много изгодни неща, както и в магазините за платове. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Mon_ton » 16 Ное 2015, 16:17

Rali_hr написа:на мен никой вариант на щорите не ми харесва, предпочитам пердетата, а по вторите употреби могат да се намерят много изгодни неща, както и в магазините за платове. :)

Особено плътните щори са много скъпи и наистина евентуално в някоя употреба да се намерят като вариант.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron