Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Jully » 16 Май 2017, 13:44

Тяакива неща не е задължително да бъдат и домашно направени, човек просто трябва да гледа и да търси добри промоции, за да може да избере нещо хубаво и нещо, което му харесва на него.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Malina » 18 Юни 2017, 21:06

Много неща могат да се направят, ако човек има желание, дории да има по-малко пари. :roll: Всичко може да стане по различни начини. Може ад се комбинирате с някой приятел ид а включите повече цветове, ако той примерноп рави ремонт и има останали плочки за мебели. Може да се вземат по-изгодни щори и да се следят промоции. Може да секупи паркет на промоция, общо взето трябва следена на цени. А за красотите и за разнообразните орнаменти, винаги може да се намери по-изгодното.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот denislavahristova » 19 Юни 2017, 10:54

Преди няколко месеца бях решила да освежа детската стая на дъщеря ми с възможно най-скромен бюджет. Няколко дни обмислях идеи. Първото нещо, когато говорим за освежаване, са винаги стените. Затова реших да ги пребоядисам. Другата идея, която ми дойде, беше да сложа ламиниран паркет. Пребоядисах стаята в розово, поръчах ламиниран паркет тип Playground от ftparket.com/products/56/laminiran-parket и така с минимален бюджет успях да променя детската стая изцяло.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот anetageorgieva » 28 Юни 2017, 10:19

Това, което си направи, е напълно достатъчно, за да освежиш стаята. Страхотен паркет, не бях виждала такива модели досега.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Юни 2017, 10:58

denislavahristova написа:Преди няколко месеца бях решила да освежа детската стая на дъщеря ми с възможно най-скромен бюджет. Няколко дни обмислях идеи. Първото нещо, когато говорим за освежаване, са винаги стените. Затова реших да ги пребоядисам. Другата идея, която ми дойде, беше да сложа ламиниран паркет. Пребоядисах стаята в розово, поръчах ламиниран паркет тип Playground от ftparket.com/products/56/laminiran-parket и така с минимален бюджет успях да променя детската стая изцяло.

Добрез изглежда паркета, ама малко скъп 28 лева на квадрат. И много цветен, дано да се е получило добре. То стените и паркета като смениш си е направо основен ремонт.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юни 2017, 11:04

Ние сега правим ремонт у дома. Не ни е прекалено голям бюджета, но не е и най-скромния. Стените ще ги боядисваме, за малкия избрахме цвят хака за стените,
Зелено-Хака.jpg
Зелено-Хака.jpg (2.72 KiB) Прегледано 474 пъти
но се опасявам, че ще е много наситено, затова ще го сложим тук-таме за ефект, а другите стени ще са по-неутрален цвят, най-вероятно бяло. Имахме идея да има от този цвят мебели в стаята (бюрото му е такова+бяло), но се оказа, че вече този цвят няма от къде да го намерим, затова решихме да са стените. Леглото и гардероба ще са комбинация от старинно дърво + орех. А подът ще е този, нямам търпение да дойде:
Вековно-дърво-коктейл-319-3.jpg
Вековно-дърво-коктейл-319-3.jpg (33.48 KiB) Прегледано 474 пъти

Добре е, че паркета позволява много цветове и може да се спрем на добри комбинации за стените.... ще видим, когато му дойде времето за боядисване, днес вече ще се почват замазките и изравняването на стените.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Guppy » 06 Юли 2017, 09:29

Може да сложиш на този паркет ментови стени, мисля, че ще стоят много добре или жълто също става. Иначе наситения цвят за стените ще дразни много.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Lisica » 07 Юли 2017, 09:18

МНого ми харесват цветните къщи да има живот в тях. Явно у вас ще се получи така и това е много хубаво, цветовете създават живот и много готини емоции и моменти.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот amoreamore » 07 Юли 2017, 11:43

Много добре се получава, ако се използва даден цвят за акцент, някой ярък - зелен, син и да се слагат различни детайли в тези цветове. Така изпъкват и създават точно стил и усещането, че всичко останало е добре замислено, а то може и да не е, но когато детайлите са сложени на мястото си привличат погледа и създават чувството за подредено.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Топ 5 идеи да създадете стил със скромен бюджет

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Юли 2017, 14:16

Добре изглежда, но не бих комбинирала това зелено с този паркет. :) сигурна съм че и ти си премислила като си видяла нещата. Ще очакваме да кажеш какво си направила.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта