Гаджето или кариерата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот pavleta » 21 Яну 2016, 10:55

Nightmare написа:
rabotnata pchela написа:
black написа:Идеалният случай - гаджето и кариерата да са на едно място. :grin:

А, да да му гледаш по цял ден физиономията на работа ;) Абсурд просто :front:
По-добре двете неща да не се смесват ;)

не е точно така, по-добре е да имате преживявания заедно, не казвам, че трябва да сте едно до друго, но с една по-свободна професия, то това е прекрасна възможност.


Ако имат общ бизнес, мисля, че това сплотява.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот asdddwww » 25 Яну 2016, 14:52

не знам до колко ще сплотява, все пак пък и по цяла вечер вкъщи да си обсъждат работата, къде ще им остане частта със семейния и личния живот ;)
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот draga.mihova » 25 Яну 2016, 16:38

asdddwww написа:не знам до колко ще сплотява, все пак пък и по цяла вечер вкъщи да си обсъждат работата, къде ще им остане частта със семейния и личния живот ;)

За мен този вариант е по-скоро рецепта за бърза и качествена раздяла :lol: :lol:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Galina.bg » 25 Яну 2016, 17:44

Чета го без очилата и викам, че пише "Говедото или кариерата?" и зяпнах, колко правилно, колко правилно...
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот BeenieGal » 25 Яну 2016, 19:35

Galina.bg написа:Чета го без очилата и викам, че пише "Говедото или кариерата?" и зяпнах, колко правилно, колко правилно...

Ама какви такива мъжемразки сте се събрали тука, чак не мога да повярвам, обичайте мъжете, за да обичат и те вас, за да е по-хубав света!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот mamina » 01 Фев 2016, 13:30

BeenieGal написа:
Galina.bg написа:Чета го без очилата и викам, че пише "Говедото или кариерата?" и зяпнах, колко правилно, колко правилно...

Ама какви такива мъжемразки сте се събрали тука, чак не мога да повярвам, обичайте мъжете, за да обичат и те вас, за да е по-хубав света!


Това ме разби :grin: . Ако това е милото обръщание, какво ли ще те накара да го предпочетеш него? :grin:
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Pipilota » 01 Фев 2016, 15:29

Rali_hr написа:Ако трябва да направя наистина избор, не знам кое бих избрала! И в двата случая се предполага, че ще съжалявам, затова е добре тези неща да вървят ръка за ръка. :!:

Така е, но пък май повечето биха избрали кариерата, аз лично това бих избрала, ако наистина се налага д анаправя истински избор. Говоря за Гаджето, а не сега да си оставя семейството и мъжа, за да ходя да ставам космонавт, двете неща са различни.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот fairy » 03 Фев 2016, 15:04

Pipilota написа:
Rali_hr написа:Ако трябва да направя наистина избор, не знам кое бих избрала! И в двата случая се предполага, че ще съжалявам, затова е добре тези неща да вървят ръка за ръка. :!:

Така е, но пък май повечето биха избрали кариерата, аз лично това бих избрала, ако наистина се налага д анаправя истински избор. Говоря за Гаджето, а не сега да си оставя семейството и мъжа, за да ходя да ставам космонавт, двете неща са различни.


Някои и от семейството се отказват заради кариерата.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот страстоцвет » 07 Дек 2016, 12:39

Няма как да се избере и двете неща са важни и в един момент едното се губи, ако не могат да съществуват заедно. В днешния материален свят много вероятно е това да бъде гаджето. Кариерата за всеки е важен и никой не може романтично като по филмите, да напусне работа и да започне да бъде щастлив. Сметки има, ангажименти, очаквания от нас самите за живота ни. Затова всеки влак си има пътници, ако не е това жената, с която трябва да бъдеш, то ще се появи правилната, която ще е готова да сподели всичко с теб и да намери удобство в това ежедневие, което я устройва.
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Гаджето или кариерата?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Дек 2016, 15:27

Ако кариерата е много важна и за двамата, може и да се разберат, трудното идва, когато се появят децата и единия трябва да се откаже от мечтите си, защото иначе децата страдат.
Но докато все още са гаджета, успешно могат да градят кариери и да имат време колкото на тях им харесва за тях.
На мен ми се наложи след сватбата ни с моя мъж,който ми беше шеф на времето, да избера семейството си пред кариерата, въпреки че много ми липсваше, но бързо свикнах и сега се чувствам добре. Имам повече време за семейството си, имам и повече възможности да измисля интересни неща, които да правя с мъжа си, когато е свободен. Преди често се разминавахме покрай ангажиментите си.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта