Български бадем

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

Re: Български бадем

Мнениеот rora » 04 Сеп 2013, 10:15

И какво точно им е по - специфичното на бадемите, които предлагаш? :roll: Същите ли са като бадем, откъснат от дървото на село? Ще ни просветлиш ли в тънкостите на това сложно агроекологично земеделие... :roll:
rora
 
Мнения: 133
Регистриран на: 28 Яну 2013, 09:49

Re: Български бадем

Мнениеот Golfie » 04 Сеп 2013, 20:55

Не знам, къде се гледат тези бадеми, какъв сорт са...? Бадемът има лошото свойство да поглъща тежки метали от производства наблизо, ако дърветата са близо до индустриална зона...по-добре от пазара си купете!
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Български бадем

Мнениеот agro » 05 Сеп 2013, 11:34

rora написа:И какво точно им е по - специфичното на бадемите, които предлагаш? :roll: Същите ли са като бадем, откъснат от дървото на село? Ще ни просветлиш ли в тънкостите на това сложно агроекологично земеделие... :roll:


Ако имаш бадем на село няма нужда да си поръчваш от мен, а на въпроса за агроекологичното земеделие или както се наложи напоследък "БИО" има наистина много материали в Google. Без да се обиждаш, но нямам време да те "просветля" по темата. Седни и прочети :!: :idea:

Golfie написа:Не знам, къде се гледат тези бадеми, какъв сорт са...? Бадемът има лошото свойство да поглъща тежки метали от производства наблизо, ако дърветата са близо до индустриална зона...по-добре от пазара си купете!


:lol: В сайтчето ми съм написал в кои села са насъжденията, а сортове имам почти от всички. Ако откриете някакъв завод или индустриална зона, моля кажете ми. В първите години ми бе трудно да намеря работещ трактор :lol: :lol: :lol: индустриална зона ..... :lol: :lol: :lol: :P

П.П. Момчета/момичета знам, че да се прави "мръсно", на всеки които се опитва да направи нещо е заложена черта в характера на всеки "истински" българин, но ставате малко смешни с подобни злобни коментари. Единия имал бадем на село - ОК, бери, бели, суши, чупи и яж. Другия не си е направил труда да прочете къде се намират бадемите. Когато си злобен не винаги е задължително да си и прост.
Чао и Поздрави!
agro
 
Мнения: 39
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 14:05

Re: Български бадем

Мнениеот Golfie » 07 Сеп 2013, 21:18

agro написа:Когато си злобен не винаги е задължително да си и прост.

Това и аз исках да ти кажа, горе има два нормални въпроса, да не мислиш, че сме длъжни да ти ходим по сайтчето и да ти четем историята. Виж се какъв си мъж голям, ние сме ти били виновни. Ти нямаш култура на поведение с жени, тръгнал си бадеми да продаваш. Яж си ги сам, еко-бадеме!
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Български бадем

Мнениеот agro » 08 Сеп 2013, 22:07

Golfie написа:
agro написа:

...............горе има два нормални въпроса, да не мислиш, че сме длъжни да ти ходим по сайтчето и да ти четем историята. Виж се какъв си мъж голям, ние сме ти били виновни. Ти нямаш култура на поведение с жени, тръгнал си бадеми да продаваш. Яж си ги сам, еко-бадеме!


От Вашите никчета не разбрах, че разговарям с жени, а след преглеждане във форума не пише. Сори! Ако знаех тонът ми щеше да е доста по-мек. Над 90% от клиентите ми са жени, а и по принцип доста уважавам противоположния пол (особенно преди да се оженя ;) 8-) ) Все пак не мисля, че постовете са "два нормали въпроса", а чиста проба заяждане, особенно като не сте се запознали с това което предлагам. Вярно е!, не сте длъжни да ходите на сайтчето ми или да го четете, ама не се чувствайте длъжни да ми пишете подобни глупости:
"И какво точно им е по - специфичното....(ирония!)";
"Ще ни просветлиш ли....(що за въпрос? още ирония);
"Не знам, къде се гледат тези бадеми, какъв сорт са...?(затова съм посочил линка, но въпреки това ако не бяха следващите ти заключения, щях да ти отговоря);
"....ако дърветата са близо до индустриална зона...по-добре от пазара си купете!(аз обичам това което правя и няма как да остана безучастен на това буквално "акане" върху моята работа!)"
Надявам се, че съм достатъчно обоснован как ги виждам аз коментарите, не съм имал за цел да обиждам никои. Кой нормален ще има за цел да обижда някои, когато рекламира дадена стока, услуга, сайт и т.н.? Засегнах се :cry:
Пиша с нужното уважение, но МОЛЯ правете го и Вие.

п.п. "Яж си ги сам, еко-бадеме!" Хапваме ги цялото семейство в големи количества. И да не успеем да ги продадем, мисля, че ще се справим за една зима да ги излапаме :P Поздрави!
agro
 
Мнения: 39
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 14:05

Re: Български бадем

Мнениеот Golfie » 08 Сеп 2013, 23:41

agro написа:
п.п. "Яж си ги сам, еко-бадеме!" Хапваме ги цялото семейство в големи количества. И да не успеем да ги продадем, мисля, че ще се справим за една зима да ги излапаме :P Поздрави!


И какво сега, свениш се да почерпиш ли :lol:
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Български бадем

Мнениеот agro » 09 Сеп 2013, 09:17

Golfie написа:
agro написа:
п.п. "Яж си ги сам, еко-бадеме!" Хапваме ги цялото семейство в големи количества. И да не успеем да ги продадем, мисля, че ще се справим за една зима да ги излапаме :P Поздрави!


И какво сега, свениш се да почерпиш ли :lol:


Нямаш проблеми! От теб уискито, а аз ще осигуря бадемчетата ;) :lol:
agro
 
Мнения: 39
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 14:05


Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта