Отговарят ли устните на характера?

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот rose_92 » 28 Юни 2016, 00:04

MerryPop написа:Всички, които познавам с по-тънки устни, са гаднички хора. И не съм съгласна, че понеже хората имат такова предубеждение към тях и затова и те се държат така, както имаше едно мнение по-нагоре. За съжаление и по роднинска линия съм го забелязала тази връзка тънки устни - характер :mrgreen: .


Майката на моя приятел е с много тънки устни и определено е много злобна и лицемерна най-вече, а също и високомерна. Аз съм на мнение, че всички хора с тънки устни не са читави. Не защото така е говори, а защото съм се убедила в това след като съм общувала с тях. Чертите на лицето, не само устните, говорят много за характера на човека.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот dessiblond » 28 Юни 2016, 08:50

Винаги има изключения :smile: , но общо взето наблюденията са такива. Който разбира и може да "чете" чертите на лицето, сигурно знае от какви хора да се пази :smile: .
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот Kaya » 28 Юни 2016, 13:43

Не мисля. Познавам много хора с по-плътни устни, които са злобни и неприятни. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот franky » 29 Юни 2016, 10:54

Аз не виждам никаква връзка между характера и това как изглежда човек. Едва ли устните или дали сме слаби или пълни може да даде отговор на този срещу нас какви сме. Външността често лъже.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Май 2017, 09:29

franky написа:Аз не виждам никаква връзка между характера и това как изглежда човек. Едва ли устните или дали сме слаби или пълни може да даде отговор на този срещу нас какви сме. Външността често лъже.

И на мен не ми говори нищо, все пак устните, ако не са минали през различни процедури са си генетично заложени в тялото ни, а не могат да говорят нещо повече. Имаше твърдение, че жените, които са с тънки устни са злобни. :roll: Устните няма как да издават черта на характера, друго нещо е косата, там винаги могат да се правят промени, които да издават някакви черти на личността.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта