Отговарят ли устните на характера?

Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот lini_leni » 30 Сеп 2013, 12:25

Има хора с по-тънки устни, както и такива с по-плътни, с лошо впечатление съм останала, може би, че тези с не толкова плътни устни имат някак особен характер - по-сдържан, не толкова благ, за разлика от другия „вид”. Имам и други наблюдения, че след една определена възраст при хората се получават бръчици около устата , безспорен факт, с който хората се опитват да се преборят. Та именно,според мен, това е като отговор на живота, който са водели - някои от тях са в горната част, като породени от усмивка, други - са с ъгълчета сочещи земята. Очаквам, че много хора ще ме опровергаят, но това са мои впечатления и мнение, по-скоро ще ми е интересно, ако и някой друг го сподели.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот alinaaa » 03 Фев 2014, 12:30

И аз съм чувала това твърдение, че хората с тънки устни са малко злобнички и да си кажа честно мисля, че е вярно :mrgreen:
alinaaa
 
Мнения: 53
Регистриран на: 03 Фев 2014, 10:02

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот penny » 06 Фев 2014, 16:09

alinaaa написа:И аз съм чувала това твърдение, че хората с тънки устни са малко злобнички и да си кажа честно мисля, че е вярно :mrgreen:

Как човек да си изкриви душата, като е вярно - вярно е! Разбира се от всяко правило си има изключения и слава Богу! :)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот renito » 10 Фев 2014, 12:27

И аз така мисля :) А какво ще кажем за жените с изкуствено плътни устни :D Дали филърът ги е направил по -добрички :lol:
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот Womanitka » 07 Апр 2014, 14:27

Онези с изкуствените устни :) Или изкуствения пълнеж понякога мисля, че не е нужно само там попълване :)
Но държа да отбележа, че това са само жени които видимо имат корекции :) Относно тънките устни да ви кажа според мен отношението към тях допринася за това. Излъчването на подобен тип лица е сдържано, леко снобско и високомерно и дори и да не си отвори устата насрещния непознат вече има мнение за тях и съответно се държи с тях изкуствено и сдържано. Не знам дали го обясних правилно. С две думи сдържаността на тънкоустните хора се дължи на сдържаността към тях :)
Womanitka
 
Мнения: 17
Регистриран на: 29 Мар 2013, 22:36

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот Nightmare » 10 Май 2014, 14:16

Womanitka написа:Онези с изкуствените устни :) Или изкуствения пълнеж понякога мисля, че не е нужно само там попълване :)
Но държа да отбележа, че това са само жени които видимо имат корекции :) Относно тънките устни да ви кажа според мен отношението към тях допринася за това. Излъчването на подобен тип лица е сдържано, леко снобско и високомерно и дори и да не си отвори устата насрещния непознат вече има мнение за тях и съответно се държи с тях изкуствено и сдържано. Не знам дали го обясних правилно. С две думи сдържаността на тънкоустните хора се дължи на сдържаността към тях :)

Споделям мнението ти на 100! Както за сдържаността, така и за тези с изкуствените устни, при тях май е по-добре да се прибави пълнеж не към устните, а към мозъка! :lol:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот pepa1974 » 10 Май 2014, 17:13

Независимо тънки или дебели устни, важно е да не стоят отворени, когато притежателката им не приказва, защото е адски просташко.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот MGB » 12 Май 2014, 12:18

pepa1974 написа:Независимо тънки или дебели устни, важно е да не стоят отворени, когато притежателката им не приказва, защото е адски просташко.

Ххаха, да, това ми хареса, зяпналите девойки не са от най-приятната гледка, но тука мога да добавя и тези с кокошето дупе на уста :lol: :lol: :lol: :lol:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот pepa1974 » 13 Май 2014, 16:24

MGB написа:
pepa1974 написа:Независимо тънки или дебели устни, важно е да не стоят отворени, когато притежателката им не приказва, защото е адски просташко.

Ххаха, да, това ми хареса, зяпналите девойки не са от най-приятната гледка, но тука мога да добавя и тези с кокошето дупе на уста :lol: :lol: :lol: :lol:

присъединявам се :lol: :lol: :lol:
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Отговарят ли устните на характера?

Мнениеот MerryPop » 27 Юни 2016, 16:49

Всички, които познавам с по-тънки устни, са гаднички хора. И не съм съгласна, че понеже хората имат такова предубеждение към тях и затова и те се държат така, както имаше едно мнение по-нагоре. За съжаление и по роднинска линия съм го забелязала тази връзка тънки устни - характер :mrgreen: .
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron