Заплаха ли са бежанците ?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот irka » 25 Яну 2016, 14:25

fawla написа:Изнасянето вече няма да помогне, след като те самите имат чувство за безнаказаност,понеже навсякъде из Европа искането на отговорност от тях се нарича чисто и просто дискриминация и никой не може да се измъкне, но поне може би го има усещането, че си защитен, до някъде. При нас това усещане го няма, ние от нашите си не можем да се пазим, какво остава от емигрантите, при които ще има дори и външен натиск.


Външният натиск е за всичко. Казва ни се даже как да мислим. Лошо е и ако се съпротивляваш, излиза, че и на това нямаш право вече
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот svetlozara » 25 Яну 2016, 16:07

Ами аз не мога да се съглася, че щото видиш ли са ни казали затова са ми антипатични. Не се радвам на присъствието им, бягат същите тези, които възпитават децата си в такива крайности и фанатизъм, бягат от същите.. къде е логиката? А като бежанци са защитени по всички параграфи... До онзи ден изнасилваха жени в Германия, това нормално лие ?!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот draga.mihova » 25 Яну 2016, 16:33

svetlozara написа:Ами аз не мога да се съглася, че щото видиш ли са ни казали затова са ми антипатични. Не се радвам на присъствието им, бягат същите тези, които възпитават децата си в такива крайности и фанатизъм, бягат от същите.. къде е логиката? А като бежанци са защитени по всички параграфи... До онзи ден изнасилваха жени в Германия, това нормално лие ?!

Ама не можем да очакваме, че са само бели или само от черните овце тук, всякакви хора има дошли с тях, така че няма смисъл от този разговор според мен
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот Kaya » 25 Яну 2016, 17:05

Има всякакви, ама са сериозна заплаха, колкото и да не ни се иска да ги определяме като лоши или друго. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот pravilno » 26 Яну 2016, 13:40

draga.mihova написа:
svetlozara написа:Ами аз не мога да се съглася, че щото видиш ли са ни казали затова са ми антипатични. Не се радвам на присъствието им, бягат същите тези, които възпитават децата си в такива крайности и фанатизъм, бягат от същите.. къде е логиката? А като бежанци са защитени по всички параграфи... До онзи ден изнасилваха жени в Германия, това нормално лие ?!

Ама не можем да очакваме, че са само бели или само от черните овце тук, всякакви хора има дошли с тях, така че няма смисъл от този разговор според мен


Защо възрастовата граница на повечето бежанци беше 20-40 години? Е, видя се защо! Защо слушаме само за изстъпленията на черните овце, а на белите не се чува гласа?
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот Elica » 26 Яну 2016, 14:11

С тея овце вече не знам за какво става въпрос :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот pavleta » 28 Яну 2016, 13:01

Elica написа:С тея овце вече не знам за какво става въпрос :mrgreen:


Овце, кози, бикове - все за едно и също става въпрос :grin:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот Локумът » 28 Яну 2016, 16:48

За ядене ще е нещо.. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот zagrijena » 29 Яну 2016, 14:21

Вие се бъзикате, ама работата е сериозна!
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот svetlozara » 29 Яну 2016, 17:47

zagrijena написа:Вие се бъзикате, ама работата е сериозна!

Да, и ние позволяваме да става още по-сериозна като излишно се филмираме, хората не бягат от хубаво, ако се подходи правилно могат да бъдат полезен ресурс.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта