Заплаха ли са бежанците ?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот iwoni » 01 Фев 2016, 14:42

svetlozara написа:
zagrijena написа:Вие се бъзикате, ама работата е сериозна!

Да, и ние позволяваме да става още по-сериозна като излишно се филмираме, хората не бягат от хубаво, ако се подходи правилно могат да бъдат полезен ресурс.


Те май не искат да са ресурс, а да смучат от ресурса :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот Alex_mor » 01 Фев 2016, 16:01

iwoni написа:
svetlozara написа:
zagrijena написа:Вие се бъзикате, ама работата е сериозна!

Да, и ние позволяваме да става още по-сериозна като излишно се филмираме, хората не бягат от хубаво, ако се подходи правилно могат да бъдат полезен ресурс.


Те май не искат да са ресурс, а да смучат от ресурса :grin:

Това е така, ние нямаме възможност да осигурим работа за бъгларите, та сме тръгнали да оправяме живота на останалите. Просто бежанците не са намерили добро място, където да си градят щастието. Ако се оправят малко световните взаимоотношения мисля, че с радост биха се прибрали по домовете си по-големият % от тях.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот Локумът » 01 Фев 2016, 17:32

Въпрос на въпроси и на възможности. На мен не ми пречат, освен тея, които са решили, че като са тук аи вече всичко им е позволено. То реално това ми пречи, самите хора не.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот fairy » 05 Фев 2016, 17:25

Локумът написа:Въпрос на въпроси и на възможности. На мен не ми пречат, освен тея, които са решили, че като са тук аи вече всичко им е позволено. То реално това ми пречи, самите хора не.


Да де, това малко е на принципа щом не ми е в къщата, какво ме интересува :grin:
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот silver933 » 05 Фев 2016, 17:35

Е то ние българите си знаем, че щом не е у нас начи не е наш проблем. За това сме стигнали до тука, от решаването само на "това ли е най-големият проблем в БЪлгария..." :D
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот black » 08 Фев 2016, 15:09

Специално в България сме такъв критерии, че думи нямам :lol: ! Още не се оплакваме като в Германия, ама знае ли човек. Тука май повече жени и деца идват.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот silver933 » 08 Фев 2016, 15:13

black написа:Специално в България сме такъв критерии, че думи нямам :lol: ! Още не се оплакваме като в Германия, ама знае ли човек. Тука май повече жени и деца идват.

Знам ли какво идват и мъже идват, доста ги има и по-зле ще става, колкото и да не ни се иска може в един момент те да са повече от нас.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Фев 2016, 15:21

Мен реално ме притеснява, че може да станат и повече от нас, съвсем реална заплаха е това.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот analizatorka » 11 Фев 2016, 14:12

Ваня Стойчева написа:Мен реално ме притеснява, че може да станат и повече от нас, съвсем реална заплаха е това.


Реално си и още как. Населят с тях обезлюдените ни села - колко му е? :eek:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Заплаха ли са бежанците ?

Мнениеот Andrey » 11 Фев 2016, 14:22

analizatorka написа:
Ваня Стойчева написа:Мен реално ме притеснява, че може да станат и повече от нас, съвсем реална заплаха е това.


Реално си и още как. Населят с тях обезлюдените ни села - колко му е? :eek:

как ще ги населят, те да не са глупави и те се натискат да са в града и да получават всичко на готово. Вече е най-добре в Бъглария да си я циганин, я бежанец или затворник. Всичко ти е уредено, ако си нормален човек си гледаш работата и тва е.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта