Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот PasDeDeux » 15 Окт 2013, 13:37

Хайде дами, кажете ми! :!: :!: :!:

Замислих се наскоро за това, понеже често се споменава схващането, че плешивите мъже са по-потентни. Нямам такива нагледни примери, но имам вкъщи едно чудо на природата, което е в средата – има много гъста коса, а по тялото – нищо. :shock:

Стана ми интересно какво може да предизвика плешивостта, на едни места се твърди, че това се влияе от високото ниво на мъжкия полов хормон – тестостерон, който би се свързало с потентността.

Други твърдят, че по-скоро всичко е наследствено и нямат никакво значение хормоните, по-скоро стреса, липсата на витамини, както и някои хронични заболявания.

Не мислите ли, че това твърдение е за само успокоение на мъжете с високо чело? 8-)
Хмммм, много ще ми е интересно, ако споделите своите опит и наблюдения над това схващане – Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот Harmony » 15 Окт 2013, 13:43

Ако имаше някакво съотношение - колкото по-плешив, толкова по-добре, щеше да е хубаво, но за съжаление, не съществува.. Има само митове, които си подхранваме! :)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот Nar » 15 Окт 2013, 14:26

Един от характерните белези, които носи Y хромозомата, определяща мъжкия пол, е кръговото оплешивяване, както и по-голямото количество на тестостерон. По принцип и медицинския университет по анатомия ни обясниха, че колкото по-изразено е окосмяването по тялото на мъжа и кръговото оплешивяване на темето, толкова нивото на тестостерон е по-високо. Нека да разграничаваме обаче видовете плешивост :) Но според мен всичко е до подхода на съответния мъж към жената. Има ли чувства потентността идва от само себе си, няма нищо общо с количеството на тестостерон, а от значение са и рецепторите за тестостерон в тялото. Ако се гълтат с хормони, най-много да пъпчасат :D Плешиви или с гъсти коси, ако са любими, жената знае как да ги вкара във форма ;)
Nar
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Окт 2013, 14:16

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот PasDeDeux » 16 Окт 2013, 10:18

Nar написа:Един от характерните белези, които носи Y хромозомата, определяща мъжкия пол, е кръговото оплешивяване, както и по-голямото количество на тестостерон. По принцип и медицинския университет по анатомия ни обясниха, че колкото по-изразено е окосмяването по тялото на мъжа и кръговото оплешивяване на темето, толкова нивото на тестостерон е по-високо. Нека да разграничаваме обаче видовете плешивост :) Но според мен всичко е до подхода на съответния мъж към жената. Има ли чувства потентността идва от само себе си, няма нищо общо с количеството на тестостерон, а от значение са и рецепторите за тестостерон в тялото. Ако се гълтат с хормони, най-много да пъпчасат :D Плешиви или с гъсти коси, ако са любими, жената знае как да ги вкара във форма ;)

Ех, значи, пак всичко от жената идва. Не, че не е вярно, до някаква степен, но да сложим на първо място чувствата. :)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот djudjanka » 17 Окт 2013, 10:21

Хайде да си признае, който е бил с плешив мъж :lol:
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот PasDeDeux » 31 Окт 2013, 12:27

djudjanka написа:Хайде да си признае, който е бил с плешив мъж :lol:

Или са срамежливи, или няма толкова плешиви мъже! :D
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот xrisy_vd » 29 Апр 2014, 12:31

:D Има един анекдот относно плешивостта:
Плешивите мъже на тила трудно почвали и жените само ги подканвали, като ги плесват по тила( за това и са там плешиви).
Плешивите мъже на темето трудно спирали, а тези които са плешиви и на двете места, първо трудно почвали, но като почнат не могат да спрат.
Аз си казвам, моя мъж е леко лизнат над челото(сега не искам да намеквам нищо) сексът е страхотен и определено му се иска доста често, повече от колкото аз имам сили за това. НО определено имат връзка и чувствата. След 20- 30 години когато мъжа ми оплешивее, съм сигурна, че пак ще си иска... и ще ви пиша тогава колко е потентен :D :D :D :D
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот penny » 30 Апр 2014, 13:08

xrisy_vd написа::D Има един анекдот относно плешивостта:
Плешивите мъже на тила трудно почвали и жените само ги подканвали, като ги плесват по тила( за това и са там плешиви).
Плешивите мъже на темето трудно спирали, а тези които са плешиви и на двете места, първо трудно почвали, но като почнат не могат да спрат.
Аз си казвам, моя мъж е леко лизнат над челото(сега не искам да намеквам нищо) сексът е страхотен и определено му се иска доста често, повече от колкото аз имам сили за това. НО определено имат връзка и чувствата. След 20- 30 години когато мъжа ми оплешивее, съм сигурна, че пак ще си иска... и ще ви пиша тогава колко е потентен :D :D :D :D

Хахахха супер пост, само това не бях чувала за плешивите мъже! :lol: :lol: Моят има доста коса, но пък завиждам ти, за твоя и неговото желание, обикновено моя е обезсиленият, така че след 20-30 години и аз ще пиша да ви кажа за развитието на мъжете с коси и тяхната потентност :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот xrisy_vd » 30 Апр 2014, 14:23

penny написа:
xrisy_vd написа::D Има един анекдот относно плешивостта:
Плешивите мъже на тила трудно почвали и жените само ги подканвали, като ги плесват по тила( за това и са там плешиви).
Плешивите мъже на темето трудно спирали, а тези които са плешиви и на двете места, първо трудно почвали, но като почнат не могат да спрат.
Аз си казвам, моя мъж е леко лизнат над челото(сега не искам да намеквам нищо) сексът е страхотен и определено му се иска доста често, повече от колкото аз имам сили за това. НО определено имат връзка и чувствата. След 20- 30 години когато мъжа ми оплешивее, съм сигурна, че пак ще си иска... и ще ви пиша тогава колко е потентен :D :D :D :D

Хахахха супер пост, само това не бях чувала за плешивите мъже! :lol: :lol: Моят има доста коса, но пък завиждам ти, за твоя и неговото желание, обикновено моя е обезсиленият, така че след 20-30 години и аз ще пиша да ви кажа за развитието на мъжете с коси и тяхната потентност :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

По пътя на логиката твоя мъж няма нужда от никакво подканване :D
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Мит ли е, че плешивите мъже са по-потентни?

Мнениеот Andrey » 03 Дек 2014, 14:36

Това не го знаех, освен да взема да се моля да оплешивя :lol: :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron