Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот Rali_hr » 11 Юни 2015, 13:02

Andrey написа:
Neven498 написа:Няма страшно. А и по-добре да слуша хип-хоп, отколкото Преслава ;)

Точно! :) Аз познавах една мъжкарана на вермето, не можеше да познаете момче ли е момиче ли е, жестока мацка беше :Р

Всички сме имали такива познати, но не мисля, че е причина за притеснения. :) За всеки влак си има пътници, всеки си решава какво да прави и как да го прави, това е положението.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот Snejna » 11 Юни 2015, 14:08

Излишни тревоги и притеснения, оперделенот ова е по-добре, отколкото да е някаква лека кифла.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот Neven498 » 12 Юни 2015, 10:06

Пък и би било странно, ако именно в тинейджърските си години не премине през някаква фаза на търсене на себе си. В цялото това нещо си има чар и по-скоро трябва да се радваш ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот S_Milenska » 12 Юни 2015, 10:18

Друга крайност е гримирането с тонове грим на крехка възраст, когато започнат да изглеждат странно девойките го приемаме за нещо нормално.. ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юни 2015, 17:25

S_Milenska написа:Друга крайност е гримирането с тонове грим на крехка възраст, когато започнат да изглеждат странно девойките го приемаме за нещо нормално.. ;)

това май е по-лошо, че може да ѝ излезе "късмета" с някой противен чичко! Има такива на по 50г които си търсят 14-15 годишни!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот Neven498 » 16 Юни 2015, 09:52

rabotnata pchela написа:
S_Milenska написа:Друга крайност е гримирането с тонове грим на крехка възраст, когато започнат да изглеждат странно девойките го приемаме за нещо нормално.. ;)

това май е по-лошо, че може да ѝ излезе "късмета" с някой противен чичко! Има такива на по 50г които си търсят 14-15 годишни!

А и не само. По-добре да е леко невзрачна и непривлекателна (макар че ме съмнява момичето да изглежда зле и да е безлично), отколкото да прилича на някоя плеймейтка. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот кора-бия » 30 Юни 2015, 16:50

Neven498 написа:
rabotnata pchela написа:
S_Milenska написа:Друга крайност е гримирането с тонове грим на крехка възраст, когато започнат да изглеждат странно девойките го приемаме за нещо нормално.. ;)

това май е по-лошо, че може да ѝ излезе "късмета" с някой противен чичко! Има такива на по 50г които си търсят 14-15 годишни!

А и не само. По-добре да е леко невзрачна и непривлекателна (макар че ме съмнява момичето да изглежда зле и да е безлично), отколкото да прилича на някоя плеймейтка. ;)

Е какво им има на момичетата, които изглеждат добре и са поддържани?!? няма място за сравнение, винаги една добре изглеждаща мацка дори и тийн е за предпочитане пред някоя невзрачна.
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот lini_leni » 14 Юли 2016, 15:48

Това за невзрачността е много относителна работа. Като по-малка или като тийнейджърка може да е изглеждала невзрачно, защото не се е гримирала и не е носила изрязани дрехи. Ако се е обличала като мъжкарана и се е държала като такава, не означава, че няма да се превърне в прекрасна и привлекателна жена. Аз не бих се притеснявала, ако някога дъщеря ми, ако имам такава, се държи като мъжкарана. Такива момичета не са лигли и са страхотни приятели.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот qwerryyy » 15 Юли 2016, 11:21

И аз си мисля, че е по-скоро комплекс, или момичето има проблем, който опитва да прикрие по този начин. Всяко момиче иска да изглежда добре. Сещам се за една, която искаше все да е като мъж, накрая криеше от момичетата, че е момиче, след акто се натискаше с тях. :mrgreen: така че си има почва за притеснение!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Дъщеря ми стана мъжкарана, какво да правя?!

Мнениеот valia.st » 11 Дек 2016, 17:32

познавате най-добре дъщеря си и все ще измислите какво да промените
в никакъв случай не я изолирайте - дано да е временно
valia.st
 
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Ное 2016, 11:27

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта