Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Snejna » 25 Фев 2015, 14:03

Аз също харесвам дървените креватчета, макар че напоследък са по-модерни сгъваемите такива ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Pipilota » 22 Юни 2016, 16:46

Snejna написа:Аз също харесвам дървените креватчета, макар че напоследък са по-модерни сгъваемите такива ;)

По-стабилни и по-сигурни. Няма какво да се избира повече. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот zagrijena » 06 Окт 2016, 14:14

Всякакви креватчета има вече. Люлеещи, нелюлеещи се, дървени, пластмасови, обезопасени. Когато ние купувахме малко съжалих, че не си взехме люлеещо се, но не знам дали не е вкарване на автогол :smile: да имаш такова.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Pipilota » 06 Окт 2016, 15:10

zagrijena написа:Всякакви креватчета има вече. Люлеещи, нелюлеещи се, дървени, пластмасови, обезопасени. Когато ние купувахме малко съжалих, че не си взехме люлеещо се, но не знам дали не е вкарване на автогол :smile: да имаш такова.

излишно е според мен, леглото е за сън, не е за забавления, когато спре да се клати креватчето какво правиш, ставаш да го засилваш на ново...
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2016, 15:39

Ми съвсем нормалното креватче си е напълно нормално и достатъчно. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот pavleta » 06 Окт 2016, 16:24

Pipilota написа:
zagrijena написа:Всякакви креватчета има вече. Люлеещи, нелюлеещи се, дървени, пластмасови, обезопасени. Когато ние купувахме малко съжалих, че не си взехме люлеещо се, но не знам дали не е вкарване на автогол :smile: да имаш такова.

излишно е според мен, леглото е за сън, не е за забавления, когато спре да се клати креватчето какво правиш, ставаш да го засилваш на ново...


Люлеещите са удобни при приспиването на бебето, но като свикне, няма отърваване - ръце ти се схващат, не иска да заспи, ако не го люлееш.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот vanessa_ » 11 Окт 2016, 14:49

И ние мислихме за люлеещо се, но пмененниците ни бяха с такива и майка им се оплакваше, че трябва да става да залюлява постоянно леглото, защото когато спре детето се буди и почва да плаче. Накрая с много зор успяха да спрат люлеенето, но с цената на много голям рев. :roll:
Сега ни предстои купуване на креватче и много се чудя какво да е? Ще дадете ли конкретни предложения? :roll:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот analizatorka » 12 Окт 2016, 10:53

Аз харесвам от този тип, не същите цветове, но подобен модел:
krevatche.jpg
krevatche.jpg (10.62 KiB) Прегледано 356 пъти

По-добре чекмеджетата да са по-нависоко, също и самото легълце, че после да не боли кръста.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот vanessa_ » 12 Апр 2017, 14:54

Да и на мен ми харесват, но това, което н еми харесва е, че са 1,20 креватчетата и реално след годинката вече са малки, защото те самите деца са по 1 метър, как ще спи на толкова малко място..
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Бебешкото креватче – какво трябва да бъде?

Мнениеот Stark » 12 Апр 2017, 16:08

и аз много ги харесвам тези креватчета, които си имат и шкафчета. А и сигурно са и удобни за майките. има едни , наоито им се вдигат нивата и стават високи и са още по-удобни за малкото бебе :)
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron