Да си създадем комфорт с Органик Индия!

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Да си създадем комфорт с Органик Индия!

Мнениеот Nightmare » 11 Ное 2013, 15:13

Напоследък имах проблеми с цикъла! Дали заради времето или нещо друго, не зная! Четох за много и различни продукти, които стимулират репродуктивните функции на жената. Изборът е безкраен, случайно реших да се спра на Органик Индия.
И преди съм изпитвала благотворното влияние на билки от Индия, но това отново ме изненада приятно.

Мога да сравня ефекта му и комфорта, който създава с този на противозачатъчните таблетки. Преди години съм пила такива и наистина намаляха симптомите на предменструалният синдром, както и болките по време на менструация! Органик Индия има точно тези благотворни свойства, но без да вкарваш изкуствени хормони в тялото си!

Голямата ми дъщеря, на която за пръв път преди 3 месеца и дойде цикъл, също го изпробва. Остана много доволна и казва, че се чувства доста по-добре и й създава истински комфорт, а и Органик Индия регулира с голяма прецизност цикъла!

Вече горещо го препоръчвам на жени във всякаква възраст, силно впечатлена съм от действието му!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Да си създадем комфорт с Органик Индия!

Мнениеот Harmony » 11 Ное 2013, 15:19

А дали помага Органик Индия при дискомфорта, които се създава менопаузата или бременността, понеже и при двете бушуват хормоните?!
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Да си създадем комфорт с Органик Индия!

Мнениеот sofi_black » 19 Ное 2013, 13:57

А при прием на противозачатъчни, дали Органик Индия би намалил неразположенията при ПМС? :?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта