Игрите - болестното състояние или развлечение?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот Elica » 02 Дек 2016, 15:35

Не е много приятно, когато искаш да си с половинката си той да ти кажа, че сега играе, но като цяло мисля, че много лесно може да се преодолее, ако се поставят ясни граници. Когато обаче някой е сам може да прави с времето си каквото поиска, не вярвам, че от това може да излезе убиец, или психопат. Тез хора по-скоро са резултат на семейната среда, не на игрите.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот Rali_hr » 06 Яну 2017, 16:31

Ако на някой му е приятно, кои сме ние, че да съдим. каква е разликата, дали си прекарваш времето на игра, във фейсбук или пред телевизора, не вършиш нищо полезно. Игрите често са пристрастяващи, но и любимия сериал е такъв. Изчаткването е до психика и то надали е свързано с това, че някой играе Контра.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот Snejna » 06 Яну 2017, 16:59

Кой каквото иска да казв,а но аз не го подкрепям игрането нон стоп, да е развлечение може, но да е до безобразие - не, не и не!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Яну 2017, 20:02

Всеки си има някакви страсти и занимания и в това няма нищо лошо. Игрите не смята, че побъркват хората, но всеки си знае, има огромно разнообразие от игри, ако това не пренебрегва и останалия свят и социалния живот, защо да не? начин на разтоварване.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Яну 2017, 21:13

Детето ми играе, мъже ми играе, всички сме живи и здрави! Не сме мислили да се убиваме, засега, не виждам да има изгледи и занапред някой да убие друг, да притесненията са излишни. Излизаме, срещамае се с други хора, не отказваме живота си, заради игрите. познавам адски много геймъри и в никой не виждам болестно състояние, или психясване. Това са опасения на жени, които не знаят какво точно искат.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот Kaya » 07 Яну 2017, 21:33

Ако е в граници наистина може да бъде спокойствие и развлечение, но не е и така както ви е казвате, често има хора, които откачат в държението си и става вповече, всичко. Ако човек потърси информация, много случаи на пострадали и друго може да се намерят в интернет.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот Локумът » 08 Яну 2017, 16:10

И двамата ми сина играят. Имат всеки свой компютър от както са на 10г. Преди това ползваха семейния. Не намирам нищо чак толкова обезпокояващо. Играят, излизат, знаят кое е реално и кое не. Какво толкова.. няма страшно. Повечето притеснения са при момичетата, чатовете и голите снимки...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот silver933 » 14 Яну 2017, 11:14

Локумът написа:И двамата ми сина играят. Имат всеки свой компютър от както са на 10г. Преди това ползваха семейния. Не намирам нищо чак толкова обезпокояващо. Играят, излизат, знаят кое е реално и кое не. Какво толкова.. няма страшно. Повечето притеснения са при момичетата, чатовете и голите снимки...

Внимавай да не те убият в съня ти! :mrgreen: Как може да си им купил компютри, нали ще станат чудовища> Мислиш ли ги тея неща...
Та майтапа настрана, няма нищо ненормално в игрите, ти може да си луд и без игри, замислете се колко откачалки е имало преди има сег аи ще има и занапред. Игрите ли ще обвиняваме за всяко нещо? Като не го разбираме нещо, значи автоматично е лошо, нали така?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот S_Milenska » 14 Яну 2017, 11:33

Според мен в случая на жената пускала темата, мъжът й просто е зарибен, чак толкова да се обръща внимание, болестно състояние ще е когато спре да ходи на работа, зарадаи играите си. Всяка една от нас също има своите страсти, при жените най-често това е стоенето в интернет, но мъжете ни не го правят на въпрос, нали?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Игрите - болестното състояние или развлечение?

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Яну 2017, 11:11

Когато всичко е в някакви граници, не виждам какво толкова може д апречи. Да на никой не е приятно да гледа мъжа си или детето си на компютъра, но ако това разтоварва, защо да не. синът ми играе на такива игри от дете, завърши с най-висок резултат в гимназията, завършва американския колеж, отново с добри резултати и със стипендия.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта