Мъжките обици – все още модерни?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Lollipop » 15 Окт 2015, 14:24

Anka написа:На мен ми харесват мъжете с пиърсинг и обеци, много са секси, защото са като бунтари ахаха :)

Малко ми изглеждат странни, ей сега видях един с флешове, ама си беше строителен работни, странен ми се стори. :lol: Представям си го пък да работеше в банка :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Окт 2015, 15:49

Няма как да се убедя, че е красиво, винаги един мъж изглежда добре без подобни излишни накити, а в момента дори не знаят мярка на такива неща.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Грохот » 16 Окт 2015, 11:49

Lollipop написа:
Anka написа:На мен ми харесват мъжете с пиърсинг и обеци, много са секси, защото са като бунтари ахаха :)

Малко ми изглеждат странни, ей сега видях един с флешове, ама си беше строителен работни, странен ми се стори. :lol: Представям си го пък да работеше в банка :)

Еее... аама много им е удобно на хората да лепите етикети, как не се изморихте от това, не ви разбирам... :|
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот maminka » 16 Окт 2015, 13:04

Грохот написа:
Lollipop написа:
Anka написа:На мен ми харесват мъжете с пиърсинг и обеци, много са секси, защото са като бунтари ахаха :)

Малко ми изглеждат странни, ей сега видях един с флешове, ама си беше строителен работни, странен ми се стори. :lol: Представям си го пък да работеше в банка :)

Еее... аама много им е удобно на хората да лепите етикети, как не се изморихте от това, не ви разбирам... :|

Не се заяждай така, де... все пак всеки има избор, едните да си направят татуировки или каквото и да е това "флешове", другите да съдят - явно, но това не е необходимо и повод за размяна на остри реплики!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Окт 2015, 14:14

След като изглеждат така, значи са наясно, че ещ бъдат обсъждани и ще ги мисялт хората постоянно Такива хора не трябва да се чудят що някой ги обсъжда или не, те сами са го пожелали.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Lisica » 16 Окт 2015, 16:03

Ваня Стойчева написа:След като изглеждат така, значи са наясно, че ещ бъдат обсъждани и ще ги мисялт хората постоянно Такива хора не трябва да се чудят що някой ги обсъжда или не, те сами са го пожелали.

Възрастните все още не можете да приемете, че хората са различни и си показват идентичността по различни начини :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Bambaa » 16 Окт 2015, 16:40

Ваня Стойчева написа:След като изглеждат така, значи са наясно, че ещ бъдат обсъждани и ще ги мисялт хората постоянно Такива хора не трябва да се чудят що някой ги обсъжда или не, те сами са го пожелали.

Да, те изразяват себе си и позицията си, но какво толкова има за обсъждане, все едно някой да те обсъжда за това, че косата ти е кестенява, ами да, такава е!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Kremiliya » 20 Окт 2015, 11:21

Напротив, едно е косата ти да е такава, друго е да се надупчиш като гевгир. :roll:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Lollipop » 20 Окт 2015, 16:04

Грохот написа:
Lollipop написа:
Anka написа:На мен ми харесват мъжете с пиърсинг и обеци, много са секси, защото са като бунтари ахаха :)

Малко ми изглеждат странни, ей сега видях един с флешове, ама си беше строителен работни, странен ми се стори. :lol: Представям си го пък да работеше в банка :)

Еее... аама много им е удобно на хората да лепите етикети, как не се изморихте от това, не ви разбирам... :|
Е ми много ясно, че ще ми направи впечатление, не ми хареса как изглежда. Някои хора като закичат така и започват да приличат на метал - чалгари, не ми се връзва. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот S_Milenska » 05 Ное 2015, 15:08

Lollipop написа:
Е ми много ясно, че ще ми направи впечатление, не ми хареса как изглежда. Някои хора като закичат така и започват да приличат на метал - чалгари, не ми се връзва. :mrgreen:[/quote]
как беше, чалгар с метал тениска - Слави Трифонов.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта