Мъжките обици – все още модерни?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Kremiliya » 05 Ное 2015, 17:05

Трябва да се знае мярката, кое е приемливо и кое е в повече.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Ivo_obecata » 12 Фев 2016, 21:49

Аз нося дебели, големи и тежки обеци които ми тежат на ухото но това ми харесва защо обеците са най хубавоти ми нещо в живота след детето и жена ми мн хора ме харесват с тях те са златни халки за 2000 лева и си ги носяв продължение на 23 години и детето видя от мен че носа и на 12 години само отиде и си проби ушите и сега е като мен със почти същите обеци. Написах това за да видя какво ще кажете за това
Ivo_obecata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Фев 2016, 21:42

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот fairy » 15 Фев 2016, 11:34

Ivo_obecata написа:Аз нося дебели, големи и тежки обеци които ми тежат на ухото но това ми харесва защо обеците са най хубавоти ми нещо в живота след детето и жена ми мн хора ме харесват с тях те са златни халки за 2000 лева и си ги носяв продължение на 23 години и детето видя от мен че носа и на 12 години само отиде и си проби ушите и сега е като мен със почти същите обеци. Написах това за да видя какво ще кажете за това


Аз лично харесвам мъже с обеци, стига да са стилизирани подходящо и не прекалено натрапчиви. Кръстчета, блещукащи камъчета ми изглеждат много пошло. Интересно ми е дали някой изобщо ви гледа като извънземно с тези обеци? Според мен не би трябвало, мъж с обеци е нещо нормално вече :grin: и като мода ще продължава да си съществува.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Локумът » 20 Фев 2016, 21:17

Ivo_obecata написа:Аз нося дебели, големи и тежки обеци които ми тежат на ухото но това ми харесва защо обеците са най хубавоти ми нещо в живота след детето и жена ми мн хора ме харесват с тях те са златни халки за 2000 лева и си ги носяв продължение на 23 години и детето видя от мен че носа и на 12 години само отиде и си проби ушите и сега е като мен със почти същите обеци. Написах това за да видя какво ще кажете за това

Кво да ти кажа човек. Аз не мислв, че е яко мъж да е с толкова голени обеци. Щом са за толкова пари явно са като някви халки с които се фукат жените. Ама щом си те кефи - носи си ги. Но не са моето нещо. Както казаха, вече е нормално да се вижда мъж с обеди.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот iwoni » 22 Фев 2016, 10:50

Всичко мога да приема, но тези неща, които си ги слагат и правят дупка в меката част на ухото, не мога да ги гледам! Даже не знам как се наричат, не ми и трябва. :mrgreen:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот dinkog » 14 Дек 2016, 12:47

iwoni написа:Всичко мога да приема, но тези неща, които си ги слагат и правят дупка в меката част на ухото, не мога да ги гледам! Даже не знам как се наричат, не ми и трябва. :mrgreen:

Ехее, чак пък толкова. Много консерваривно. :) Тва даже не си го праят само мъжете, не е голяма драма.
Всяко едно нещо може да стои добре, стига да е направено със стил и да не е прекалено.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот penelopa » 14 Дек 2016, 13:13

На някои мъже просто си и им отива да са с такива аксесоари, не отива на всеки. Но мисля, че модата малко поотшумя вече, не е толкова модерно да се слагат обеци.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот asdddwww » 04 Яну 2017, 15:13

С времето си стават част от теб, аз ги харесвам, хубави малки халки и то плътни, стоят добре, мъжете с обеци винаги са се харесвали на жените, но добри обеци.
Прави ми впечатление, че има разни тийнове и по-малки деца с пробити уши и изглеждат смешно, на едното ухо - обеца. Тая мода не минали?!
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот gomez123 » 11 Яну 2017, 10:59

Май изобщо модата на обиците мина при мъжете. Не съм видял някой да си слага сега.
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Malina » 19 Мар 2017, 20:29

gomez123 написа:Май изобщо модата на обиците мина при мъжете. Не съм видял някой да си слага сега.

Сега повече флешове, ако са подбрани добре са готини, но много често се прекалява.
А обеци се носят още средните бунтари. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта