Боядисването при мъжете

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот dinkog » 09 Сеп 2015, 12:41

Ginger написа:
rabotnata pchela написа:Щ биха искали да се боядисват,прошарените мъже са секси. Обаче май индийците държат да се боядисват от време оно.. ;)

Вярно, че индиец с бяла коса не се сещам, ама си е нормално, там къната е на почит :!:

Индийците страшно много държат на външния си вид, там няма да видиш ни дебел , ни грозен, ни побелял.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Rali_hr » 11 Ное 2015, 16:17

А дебел, май можеш и да видиш някой друг, не се съмнявам . :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Fancy » 12 Ное 2015, 13:03

Така е, що се отнася пък до хубавото, то те самите не са с особено привлекателни черти, така че грижата не означава промяна, но е факт, че те не се изоставят!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Alex_mor » 03 Дек 2015, 15:54

Fancy написа:Така е, що се отнася пък до хубавото, то те самите не са с особено привлекателни черти, така че грижата не означава промяна, но е факт, че те не се изоставят!

Ми за техните стандарти сигурно са си убавци. :mrgreen:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Lili_pili » 03 Дек 2015, 17:05

Е, на някои места цветът на косата определя много неща, та дори и социално положение, така че напълно разбираемо е в случая. ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Pipilota » 04 Дек 2015, 11:18

А представяте ли си вашия мъж да се боядисва, на мен ще ми е много смешно. Та вече дори и известните актьори оставят косата им да побелее и изглеждат супер секси, остаряването на мъжете винаги е супер, докато с жените не е така.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот svetlozara » 04 Дек 2015, 11:29

Pipilota написа:А представяте ли си вашия мъж да се боядисва, на мен ще ми е много смешно. Та вече дори и известните актьори оставят косата им да побелее и изглеждат супер секси, остаряването на мъжете винаги е супер, докато с жените не е така.

За жените е важно да съхранят много красотата си, докато при мъжете може и да не е така, защото жените се привличат най-вече от зрели мъже. :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот zheleva212 » 04 Дек 2015, 13:47

svetlozara написа:
Pipilota написа:А представяте ли си вашия мъж да се боядисва, на мен ще ми е много смешно. Та вече дори и известните актьори оставят косата им да побелее и изглеждат супер секси, остаряването на мъжете винаги е супер, докато с жените не е така.

За жените е важно да съхранят много красотата си, докато при мъжете може и да не е така, защото жените се привличат най-вече от зрели мъже. :)

Интересното, е че все по-често това става факт, наистина зрелите мъже представляват интерес за младите момичета, в което сякаш виждам повече позитиви...
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот silver933 » 04 Дек 2015, 16:22

zheleva212 написа:
svetlozara написа:
Pipilota написа:А представяте ли си вашия мъж да се боядисва, на мен ще ми е много смешно. Та вече дори и известните актьори оставят косата им да побелее и изглеждат супер секси, остаряването на мъжете винаги е супер, докато с жените не е така.

За жените е важно да съхранят много красотата си, докато при мъжете може и да не е така, защото жените се привличат най-вече от зрели мъже. :)

Интересното, е че все по-често това става факт, наистина зрелите мъже представляват интерес за младите момичета, в което сякаш виждам повече позитиви...

Какви са позитивите? :) Че момичета на по 20 години са с някои на 40 аз не виждам позитиви. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот YoLindi » 04 Дек 2015, 17:18

silver933 написа:
zheleva212 написа:
svetlozara написа:За жените е важно да съхранят много красотата си, докато при мъжете може и да не е така, защото жените се привличат най-вече от зрели мъже. :)

Интересното, е че все по-често това става факт, наистина зрелите мъже представляват интерес за младите момичета, в което сякаш виждам повече позитиви...

Какви са позитивите? :) Че момичета на по 20 години са с някои на 40 аз не виждам позитиви. :)

Еее едва ли някой говори за такава разлика, ама аз го разбирам така, ако може да се общува нормално, то всичко е ок, никой не говори за онези празноглави красавици, които се задяват с богати чичковци!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron