Боядисването при мъжете

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Яну 2016, 13:10

Ако си достатъчно общителна, можеш спокойно да си общуваш в компанията на мъжа и на фризьорката, докато ви боядисва взаимно. :lol: :lol: :lol: Шегувам се! :lol: :lol: :lol:
Но да си призная, аз боядисването, за прикриване на побелели коси много не го приемам, или по-скоро го смятам за ненужно. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Rali_hr » 04 Яну 2016, 15:46

rabotnata pchela написа:Ако си достатъчно общителна, можеш спокойно да си общуваш в компанията на мъжа и на фризьорката, докато ви боядисва взаимно. :lol: :lol: :lol: Шегувам се! :lol: :lol: :lol:
Но да си призная, аз боядисването, за прикриване на побелели коси много не го приемам, или по-скоро го смятам за ненужно. :)

И аз мисля, че мъжете изглеждат много секси, когато са прошарени, но ако това се случва на по 22-25 години със сигурност е нещо неприятно. Но с времето е наистина секси, да ма култури, както споменахме, където е задължително косата на мъжа да е черна, за да показва младост и красота, но тук дори е секси. Виждаме колко известни мъже станаха още по-сексапилни с годините. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот MollyDolly » 04 Яну 2016, 15:50

rabotnata pchela написа:Ако си достатъчно общителна, можеш спокойно да си общуваш в компанията на мъжа и на фризьорката, докато ви боядисва взаимно. :lol: :lol: :lol: Шегувам се! :lol: :lol: :lol:
Но да си призная, аз боядисването, за прикриване на побелели коси много не го приемам, или по-скоро го смятам за ненужно. :)

Особено при мъжете го намирам за чар, а не за недостатък, въпреки че малко то тях го разбират, предполагам :mrgreen:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Mon_ton » 04 Яну 2016, 16:06

О, за мъжете не мисля, че е някакъв комплекс, по-скоро е комплекс за някои като Евгени Минчев, истинските мъже нямат проблеми с няколко бели косъма.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Slavena » 05 Яну 2016, 13:34

Mon_ton написа:О, за мъжете не мисля, че е някакъв комплекс, по-скоро е комплекс за някои като Евгени Минчев, истинските мъже нямат проблеми с няколко бели косъма.
повечето ми познати са с изрусена коса мъжете и така не им се виждат белите косами :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Локумът » 05 Яну 2016, 16:42

Slavena написа:
Mon_ton написа:О, за мъжете не мисля, че е някакъв комплекс, по-скоро е комплекс за някои като Евгени Минчев, истинските мъже нямат проблеми с няколко бели косъма.
повечето ми познати са с изрусена коса мъжете и така не им се виждат белите косами :)

Знам аз, че повечето ще са такива, ама не знам дали това е нормално ;) Аз ако се изруся сигурно ще се самоубия после. ;
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот kalinka-kuku » 05 Яну 2016, 17:22

Аз не съм виждала нито един боядисан мъж, всичките са си оставили прошарените коси, дори и ако са на по 30 години, което определено си е рано за посивяване и могат да се вземат мерки по принцип. Но може би го има и страхът да не се почне и соченето, - хаха тоя се боядисва.. :cheerleadersmileygirl:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Kremiliya » 05 Яну 2016, 19:25

marsu написа:Аз не съм виждала нито един боядисан мъж, всичките са си оставили прошарените коси, дори и ако са на по 30 години, което определено си е рано за посивяване и могат да се вземат мерки по принцип. Но може би го има и страхът да не се почне и соченето, - хаха тоя се боядисва.. :cheerleadersmileygirl:

да това си е доста сериозна причина, а и тук е израз на мъжественодст, не знам де, и аз не бих приела, ако мъжът ми се боядива. Какво му пречи да си покаже белите коси :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот iwoni » 09 Фев 2016, 12:56

В по-зряла възраст остават без коса, така че няма какво да боядисват. Тогава проблемът е как да ми се сгъсти косата.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Malina » 09 Фев 2016, 13:06

iwoni написа:В по-зряла възраст остават без коса, така че няма какво да боядисват. Тогава проблемът е как да ми се сгъсти косата.

Е, не е така, не всички оредяват с времето и не всички са плешиви, те и жените доста им оредява косата с годините, но това не означава, че оплешивяват и е време да се оставят по течението...
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron