Боядисването при мъжете

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот zagrijena » 12 Фев 2016, 15:54

Много са ни заседнали в главите някои представи и нещо по-различно от тях ни се струва смешно, неестествено или неприемливо. Смешни са ни мъже, които се боядисват, жени, които не се боядисват, ни изглеждат сиви и едва ли не грозни. Плешивите мъже са ни отблъскващи, присадят ли си коса пък суетни. Такива ми ти работи! :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Фев 2016, 15:06

zagrijena написа:Много са ни заседнали в главите някои представи и нещо по-различно от тях ни се струва смешно, неестествено или неприемливо. Смешни са ни мъже, които се боядисват, жени, които не се боядисват, ни изглеждат сиви и едва ли не грозни. Плешивите мъже са ни отблъскващи, присадят ли си коса пък суетни. Такива ми ти работи! :grin:

Права си,мъжете ги искаме в естествен вид, но не мисля, че тук се подграва някой на прошарени мъже.доста момчета на по 30години вече имат доста бели косми, но не се гледст по-различно, нормално е.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот roksana » 16 Фев 2016, 13:58

Monika_Spasova написа:
zagrijena написа:Много са ни заседнали в главите някои представи и нещо по-различно от тях ни се струва смешно, неестествено или неприемливо. Смешни са ни мъже, които се боядисват, жени, които не се боядисват, ни изглеждат сиви и едва ли не грозни. Плешивите мъже са ни отблъскващи, присадят ли си коса пък суетни. Такива ми ти работи! :grin:

Права си,мъжете ги искаме в естествен вид, но не мисля, че тук се подграва някой на прошарени мъже.доста момчета на по 30години вече имат доста бели косми, но не се гледст по-различно, нормално е.


Не съм чула някоя жена да бяга от прошарени младежи, даже обратното. :grin:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот kalinka-kuku » 16 Фев 2016, 16:55

За прошарени като чуя и само за Джордж Клуни и Брад Пит си мисля! :heartsfade:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот penelopa » 23 Фев 2016, 17:14

marsu написа:За прошарени като чуя и само за Джордж Клуни и Брад Пит си мисля! :heartsfade:


Ако прибавиш и Джони Деп няма да сбъркаш :grin:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Alex_mor » 19 Авг 2016, 09:58

penelopa написа:
marsu написа:За прошарени като чуя и само за Джордж Клуни и Брад Пит си мисля! :heartsfade:


Ако прибавиш и Джони Деп няма да сбъркаш :grin:

Той още не е влзенал към тея прошарените. ;)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот iwoni » 19 Авг 2016, 10:42

Alex_mor написа:
penelopa написа:
marsu написа:За прошарени като чуя и само за Джордж Клуни и Брад Пит си мисля! :heartsfade:


Ако прибавиш и Джони Деп няма да сбъркаш :grin:

Той още не е влзенал към тея прошарените. ;)


Чукна и той 50-те, може да се боядисва :grin: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот Alex_mor » 28 Мар 2017, 15:01

Е.той отдавна се боядисва със сигурност. А и дори прошарения външен вид със сигурност им отнема време и занимание да изглежда толкова добре.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот La_bomba » 05 Апр 2017, 13:56

За мен боядисването е нещо напълно нормално, ако не се прекалява и не се правят някакви циркаджийски чак прически. Леко да се подсили цвета, или малко да се оформи за нюанс и акцент, може. Дори и прошарената коса има нужда понякога от поизпипване.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Боядисването при мъжете

Мнениеот queenie » 10 Апр 2017, 21:37

Че какво толкова лошо има в това мъж да си боядиса косата? Щом така се чувства комфортно и се харесва, защо не? Тъй като при жените е нормално да се боядисват, то ако мъж се боядиса- това едва ли не се приема за не- мъжествено. Не ми харесва, когато хората робуват на стереотипи!
queenie
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:50

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта